Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Polecane posty

Ja przede wszystkim na Mass Effect 2, a w późniejszym czasie na Kane & Lynch: Dog Days, Wiedźmin 2, Dead Space 2, Mirror's Edge 2 (jeśli wogóle będzie), na Guild Wars 2 i naturalnie na Batmana "dwójeczkę" :D a! No i Max Payne 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DIABLO 3 :diabelek: ile ja emocji przez tą grę przeżyłem..od podniecenia poprzez płacz kończąc na znudzeniu...ech:P

A Pozniej takie perełki jak Dead Space 2 i Nowy Batman, każda produkcja Blizzarda oprocz WoWa, inne gry też ale na pewno w mniejszym stopniu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam najbardziej na Mafie 2 oraz trzecią część gry Runaway - a konkretnie, kiedy ta ostatnia odsłona przygodówki pojawi się w Polsce. O ile mi wiadomo Runaway 3 pojawił się za zagranicą - bodajże w Niemczech.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej na Battlefielda: Bad Company 2, zamówiłem już nawet pre-ordera. Na pewno Mass Effect 2, bo jestem fanem jedynki, no i mam nadzieje na Mafię II, chociaż nie wiadomo czy uda się w 10'. Na Maxa 3 jakoś nie liczę, bo bardzo, ale to BARDZO nie podoba mi się klimat. Gdzie ten klasyczny slow-time, padający deszcz, mroczne zaułki i przygasająca lampa? Niestety te czasy już nigdy nie powrócą, przynajmniej w nowszym wydaniu... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej oczekiwany Mass Effect 2, zdecydowanie, bo już niedługo premiera, jedynka mnie zauroczyła, a dwójka ma być większa, lepsza i ładniejsza... Odliczam dni.

Zaraz obok inna bliska premiera, której niestety nie odczuję, bo za dużo kasy by już w tym miesiącu poszło na gry. W lutym albo marcu kupuję jednak obowiązkowo. :) Mówię tu w każdym razie o Runaway: Przewrotny Los. Jedynka to jedna z najbardziej udanych przygodówek dekady, dwójka trzymała całkiem fajny poziom, a trójce podobno bliżej do pierwszej części :) .

Z zainteresowaniem spoglądam również w stronę Alpha Protocol, Arcanii i Syberii 3.

W dalszej perspektywie - Guild Wars 2, z ciekawości również Diablo 3. No i marzy mi się, żeby FunCom wreszcie sensownie się zabrał za Dreamfall Chapters, bo na razie projekt jest zawieszony, a oni tłuką MMORPG za MMORPGiem :/ .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect 2, skoro ma być lepszy od jedynki i nie będzie głupich wind, to dajcie mi tą grę! Żeby był jeszcze Wrex w drużynie...

Splinter Cell: Conviction, wiele ciekawych rozwiązań i przede wszystkim co-op, mam nadzieję że będzie z kim grać

Alan Wake, mam nadzieję że choć trochę zapełni mi pustkę po braku Heavy Raina na PC, brakuje gier z ciekawą i dobrze poprowadzoną fabułą zmuszającą do innych czynności niż tylko bieganie i strzelanie do wrogów

Crysis 2, bardzo polubiłem część pierwszą, nie tylko za efektowną grafikę, ale i możliwość wykonywania zadań w sposób jaki by mi najbardziej odpowiadał, do tego epickość i świetna muzyka, byle by tylko w dwójce było mniej strzelania do tych głupich latających robo-kosmitów!

Mafia II, gry z serii GTA lubię, zapewniają sporo rozrywki, fanem pierwszej Mafii nie jestem jednak część druga zapowiada się świetnie. Klimacik, fabuła i misje lepsze niż w serii GTA - na to czekam.

Fable II, wciąż czekam na konwersje z PC, mam nadzieję że rok 2010 w końcu ją przyniesie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w nowym roczku czekam na takie gry :wub:

-Bioshock2

-Dead Space2

-Diablo 3 <3

-PoP Forgotten Sands

-Wiedźmin 2

I najbardziej debeściacka gierka na DS na którego póki co zbieram pieniążki :wub:

Pokemon Soul Silver/Gold Heart.To będzie hicior :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie gry na które czekam to:

-Wiedźmin 2

-Mafia 2

-Diablo 3

-Munch?s Oddysee oraz Stranger's Wrath. Pamiętam czasy kiedy pierwszy raz na PSX zagrałem w OddWorld- Abe's Oddysee później Abe's Exoddus. Nigdy nie miałem okazji zagrać w pozostałe 2 częście spod znaku OddWorld. Jednak teraz już nie mogę się doczekać kiedy to OddBox zostanie wydany:D Także, jest na co czekać jakby nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3 (którzby nie czekał?)

Fable III

Mass Effect 2

Wiedźmin 2

SW:TOR

Assassins Creed 3

StarCraft II

Warcraft IV

Final Fantasy XIII

konsolowy World of Warcraft

i to takie moje top 10 oczekiwanych ;d wybaczcie, że pomieszałem gry konsolowe ( xboxowy WoW i Fable III ) z pecetowymi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 2- tym razem gore action cRPG co w świecie Sapka da mieszankę wybuchową

Mafia 2- ponowne wkroczenie w mafijne klimaty, jeśli gra choć w połowie zachowa charakter jedynki- kupię ją

Battlefield Bad Company 2- zniszczalny, śliczny z resztą teren rozgrywki w doskonałym multi

Assassin's Creed 2- na PC, bo o wersji konsolowej powiedziano już wszystko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety widzę że zbyt oryginalny nie będę ale najbardziej to czekam na:

- Wiedźmin 2 (właściwie nie wiedźmin 2 tylko Wiedźmin:Zabójcy Królów w tłumaczeniu na polski)

- Gothic 4:Arcania

- i Bad Company 2 na PC z czystej ciekawości

To tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...