Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Polecane posty

Ja osobiście czekam na :

Half Life 2 episode 3 - martwi mnie tylko to że Alyx ma się zakochać w głuchym gościu ?!! ocb

Mass Efect 2

Alens vs Predator- 2 część miała klimat

Diablo III ze wzgędu na sentyment do dwójki

WoW Cataclizm - uhh będzie się działo ale jeszcze trzeba tego Lish kinga zabić

Mafia 2 - wiadomo 1 część wymiatała

assasin creed 2

i chyba tyle.

PS: A twórcy Saboteur mogą mnie pocałować w 4 litery kto to widział żeby w dzisiejszych czasach tak olać użytkowników Radeonów =(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się powtórzę ale co tam:

* Max Payne 3

* Mafia 2

* Diablo III

* Red Dead Redemption

* Assasin's Creed II

* The Force Unleashed II

* Rage

* Kane & Lynch 2

* Star Wars TOR

No i żeby zachować choć troszeczkę oryginalności (żeby nie powiedzieć - spaczenia):

* Postal 3: Catharsis

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na:

1. Half Life 2: Episode Three - bo to moja ulubiona seria gier(Alyx... :wub: ). Mam już dość czekania ale jestem przekonany, że będzie warto :) Valve nigdy nie zawodzi, tym bardziej że to Half Life :]

2. Bioshock 2 - jedynka była(jest) wspaniałą grą, dwójka podobnie jak EP3 jest dla mnie gra "must have".

3. Bad Company 2 - po trailerach(i świetnych dźwiękach wystrzałów, które w nich usłyszałem) - nakręciłem się na ten tytuł. Zobaczymy po premierze.

4. Wiedźmin 2 - jedynke mam, bardzo mi się podobała, jak będę mieć kasę(mam na uwadze wydatki na EP3 i Bioshock 2) to kupię :)

5. Mafia 2 - j/w. Boję się, że dwójka nie będzie miała tego klimatu, dlatego podchodzę do niej z mniejszym entuzjazmem.

W dalszej perspektywie czekam na Supreme Commander 2, Diablo 3, StarCraft 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bad Company 2 - w końcu będzie tytuł, który ma jakieś sensowne multi, pozwalające pograć na dedykach bez lagów, i stworzyć jakieś ligi CB, czy ESL. A reszta gier? Po prostu mnie nie przekonuje. Mass Effect 2, AC2, Bioshock 2 - jak wpadnie w ręce, to sobie pogram, może kupię, jak przejdzie toto do tańszych serii. A tak, nie napalam się. Wyjątkiem jest mafia - królowa gangsterskich gier na PC. W twórców mocno wierzę, i wiem, że dwójeczka będzie hitem przez duże H!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mała lista

-Mafia 2

-Beyond Good & Evil 2

-Jade Empire 2

-Star Wars: TOR

-Resident Evil 6 (wiem, nie było jeszcze zapowiedzi, ale czekam)

-Kingdom Hearts 3 (to jest najlepsza gra, w jaką grałem kiedykolwiek na PS 2. Może dziecinne, ale zagrajcie, to zobaczycie.)

-Kolejne części Spyro (jestem fanem tego fioletowego smoczka)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na Battlefield Bad Company 2 oraz Red Dead Redemption. Dla tej pierwszej specjalnie kupuję nowe słuchawki i wręcz jest idealna pod każdym względem(twierdzę tak na podstawie filmików z YT), a druga zapowiada się bardzo ciekawie. Obie biorę w Pre-orderze w ciemno, gdyż jestem w stu procentach pewien, iż będą to świetne gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh:

-Torchlighta w pudełku

-DIABLO III :]

-Titan quest 2 (fajnie by było gdyby był)

-Wiedźmin 2

-Disciples 3, druga część wciągnęła mnie masakrycznie

-Nową część SETLLERSÓW opartych na setlersach cz. 3

I tyle:]

Pzdr for all.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...