Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Polecane posty

Brink - absolutnie niesamowicie sie zapowiada (stwierdzam po gameplayach), system SMART, czyli Smooth Movement Across Random Terrain, robi piorunujace wrazenie (tak swoja droga chyba dluzej zajelo im wymyslenie skrotu, ktory jest jakims fajnym slowem i ktory zarazem tlumacy ossohozi, niz zajelo im zaprojektowanie tegoz systemu...). Tak samo fajne jest przelaczanie sie wlasciwie w ktorymkolwiek momencie miedzy singlem a multiplayerem. A graficznie jest to udoskonalony Borderlands, tzn. wszystko jakies takie konkretniejsze, a gameplayowo to Mirror's Edge zmieszany z jakims Bad Company/GTA. Mniej wiecej ;)

No i po calkowitym "rozmemlaniu" multi w Modern Warfare 2 czekam na Bad Company 2. Tez baardzo fajnie wyglada i brzmi i... no, wiadomo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej jednak oczekuję na Mafię 2 - szczególnie, że jej premiera pewnie zmotywuje mnie do kupna nowego, lepszego sprzętu :) Zaintrygowała mnie też gra, która widnieje dziś w niusach - "Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu". Może wyjdzie z tego coś fajnego.... Zaś trzecią oczekiwaną grą jest F1 2010, bo mam już dość grania w F1'06 na PS2 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje "must-have'y"

1.Mass Effect 2

2.Assassin's Creed II

3.Brink

4.Kane & Lynch 2 Dog Days

5.Medal of Honor

6.I am alive

Jak widać dużo 2-ujek, znanych i dobrze się zapowiadających. Z jednej strony chciałbym (zupełnie jak Joker - Smugglera) świeżych, zaskakujących produkcji. Co może dać Brink (choć ma elementy znane, ale zarazem kochane :)) i zupełnie zaskakujący I am alive :) Na tą produkcję wyczekuje (chyba) z największym napięciem. A na nowy rok dużo siana na gierki. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to Diablo III i Mass Effect 2, ale obecnie tylko ta druga pozycja mnie interesuje z prostej przyczyny - do premiery D3 jeszcze kuuuuuuuuupa czasu. A ME2 już się za rogiem czai :) Kasa już odłożona, 29 stycznia lecę do sklepu. Zapowiada się kawał dobrego RPGa pomieszanego z taktyczną strzelaniną. Jedyne co bym chciał a o co się boję to proporcje - elementów RPG powinno być więcej niż w "jedynce".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starcraft 2 - Konwenty i przecieki narobiły mi niesamowitego smaka na dalsze losy Marines, Zergów i (fanfary) Protossów(En Taro Adun!). Na dodatek Blizz obiecał niskie wymagania więc liczę, że zagram na moim kaprawym sprzęcie.

Jedyne co mnie odstrasza to cena, która trzeba będzie zapłacić za trylogię - jak znam życie to pewnie kupie za 2-3 lata w jakimś atrakcyjnym pakiecie a teraz sobie *odpuszczę*.

Jagged Alliance 3 - jeśli nie pójdą na casual i zostawią interakcję najemników i ich zróżnicowane charaktery, to nie ma się czego bać - będzie miazga...

Brink - absolutnie niesamowicie sie zapowiada (stwierdzam po gameplayach), system SMART, czyli Smooth Movement Across Random Terrain, robi piorunujace wrazenie (tak swoja droga chyba dluzej zajelo im wymyslenie skrotu, ktory jest jakims fajnym slowem i ktory zarazem tlumacy ossohozi, niz zajelo im zaprojektowanie tegoz systemu...).

Po oglądnięciu gameplaya stwierdzam iż... masz rację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja krotko sie wypowiem :smile:

1. Aliens vs Predator - chyba glownie dzieki mozliwosci gry Predatorem.

2. Singularity - ktos jeszcze pamieta o tej grze? Mam nadzieje, ze Raven stworzy porzadna produkcje, w ktorej zabawa czasem bedzie dawala naprawde duzo radochy.

3. Thief 4 - 'trojka' byla niesamowicie klimatyczna i grywalna. Mam nadzieje, ze 'czworka' bedzie co najmniej rownie dobra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się ostatnio przypomniał Captain Blood. Gra zapowiada się na naprawdę dobrego slashera, Zresztą przydałaby się jakaś dobra gra akcji z piratem w roli głównej, bo ostatnia dobra (Choć uznanie tego za grę akcji to takie troszkę naciągnięcie jest) to Sid Meier's Pirates.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...