Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Polecane posty

Witam to mój pierwszy post na forum pozdrawiam fanów CD-ACTION

Ja czekam na:

- Batman Arkham Asylum 2

- Medal of Honor

- Star Wars The Force Unleashed

- Mass Effect 2

- Wiedźmin 2

- Diablo III

to teraz jak jeszcze jakieś zapowiedzi się pojawią to dopisze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niedawna najbardziej wyczekiwałem Aliens vs Predator a także Silent Hunter 5 i Assassins's Creed 2 ale po obejrzeniu kilku gameplayów liderem wśród porządanych gier stał się Battlefield Bad Company 2. Z niecierpliwością czekam również na Homeworld 3, o ile kiedyś powstanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok 2010 obfituje w ciekawe premiery. U mnie na pierwszym miejscu jest Bad Company 2, które IMO na nowo zdefiniuje FPS-y, tak jak to zrobił HL2, Far Cry i CoD4. Całe otoczenie do zniszczenia, piękna grafika, wysmienite multi. Po samych trailerach i gameplayach widzę, że to będzie miód.

Oprócz tego Assassin's Creed 2, jedynka bardzo mi podeszła, a dwójka jest jeszcze lepsza.

Do tego jeszcze Mass Effect 2, Mafia 2, Just Cause 2, ah. Sequele całkowicie zdominują nadchodzący rok. A to z jednej strony dobrze, bo zagramy w niewątpliwie świetne gry oparte na sprawdzonych pomysłach, a z drugiej źle, bo te pomysły po którejś części się wyczerpią, a twórcy coraz bardziej boją się eksperymentów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ciągle i bez przerwy wyczekuję Jade Empire 2 (Jak myślicie, czy jak zawsze przy okazji premiery nowego CDA gorączkowo przeszukuje newsy w poszukiwaniu jakiejś wzmianki na ten temat, to już jest obsesja??). Jeszcze Fable 2 PC - jeśli ta gra wyjdzie, wciąż posiadając ten fantastyczny klimat z jedynki, będę w 7 niebie. Star Wars: The Old Republic - może jakieś MMO wreszcie wciągnie mnie na dłużej, niż tydzień?? Przekonam się. Sam & Max: Sezon Drugi PL - Pierwszy był genialny, zabawny i klimatyczny (Co do tego ostatniego - głównie dwa pierwsze epizody), a drugi w Polsce jeszcze nie wyszedł. CDP, co jest?? Jak już zaczęliście wydawać tą serię, to może skończcie, co??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na nową grę z Jasonem Bournem w roli głównej. Ale nie prostackiej nawalanki, jak ostatnio, tylko rozbudowaną w stylu Alpha Protocol, świetną fabułą z Tożsamości (najlepiej rozpocząć całą trylogię, a nie jakieś Conspiracy), klimatem z książek, intensywną akcją. Animacje nagrane przez MoCap, wraz z udziałem przeniesienia wyglądu Matta Damona do gry. Jeszcze bym oczekiwał otwartości świata jak w Drakensang (aby nie przesadzić z tą otwartością) no i to polane bardzo dobrą warstwą techniczną. Wiem, że to się raczej nie spełni, ale wiadomo, że gra powstaje. Oby na PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...