Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Polecane posty

Najbardziej wyczekuję kontynuacji przygód Freeman'a.

Jako że jestem świeżo po przejściu Mass Effect 2, zwieńczenie historii Shepard'a również bardzo mnie ciekawi.

A z tematów bardziej abstrakcyjnych życzyłbym sobie "twór" osadzony w uniwersum Gwiezdnych Wojen, który klimatem zbliżyłbym się do tej unikalnej cząstki, którą posiadał "Knights of the Old Republic" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, gdy wyszedł Duke Nukem Forever, czekam na Maxa Payna 3. Do tego liczę na Hitman Absolution, no i ciekawi mnie, jak się rozstrzygnie wojna Battlefielda 3 z nowym Call of Duty :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BF3 (preorder jest - a jak!), no i oczywiście zakończenie genialnej serii czyli Mass Effect 3. Reszta gier czyli np. FIFA to pojawi się u mnie, ale nie na PieCyku :) . Rany tylko skąd kasę na te gry brać... bo ten rok wyjątkowo w fajne tytuły obfituje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej czekam na TES 5 Skyrim !

Na drugim miejscu S.T.A.L.K.E.R. 2, a potem najnowszy Fallout. ; )

No i szczerze mówiąc w ogóle nie interesuje mnie BF3 albo jakiś nowy Call Of Duty. Jak dla mnie nudy, naprawdę nic szczególnego, można zachwycać się pierwszymi częściami takich gier. Po prostu lepsza grafika, jeśli chodzi o singla to przyjemność na jakieś 4-5 godzin, a multi ? Jest w czym wybierać jeśli chodzi o multi. ; )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Saints Row: The Third - mimo spartolonej optymalizacji na PC pokochałem bohatera/kę, Gata, Pierce'a, Shaundi i cały gang Świętych z Trzeciej Ulicy oraz całą atmosferę tej gry. Dopiero przechodzę dwójkę, ale już trzymam kciuki za trójkę. Bezdomni Steelport, strzeżcie się w przyszłości Hiszpana z niebieskimi włosami z fioletowym dildem w ręku!

2. GTA V - no cóż, tu chyba wyjaśniać nie trzeba. Jestem fanem serii z powodu jej humoru i jajcarskim okiem na rzeczywistość. GTA IV też polubiłem, ale jest trochę zbyt poważna, jak dla mnie.

3. Half Life 2: Episode 3 - Gaben, do cholery, mam wbić do Valve i przyłożyć ci pistolet do skroni, byś przyspieszył prace? Alyx płacze przez twoich scenarzystów!

4. L.A. Noire (PC) - cóż, oglądałem parę filmów Let's Play i szczerze mnie zainteresowała ta gra. Nie mogę się doczekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygladam glownie premiery Syndicate oraz Mass Effect 3 i zakonczenia przygod niejakiego Sheparda. W dalszej kolejnosci znajduje sie oczywiscie Diablo 3 i Hitman. Na Max Payne 3 specjalnie nie czekam, jakos opublikowane do tej pory materialy niezbyt mnie przekonuja do tego tytulu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zapowiedzianych gier:

- The Last Guardian - o ile jest jakaś nadzieja na jego wydanie

- Hitman: Absolution

- Grand Theft Auto V

- Max Payne 3

- Metro: The Last Light

- Mass Effect 3, pod warunkiem, że wezmę się za dwójkę.

- Metal Gear Solid HD Collection (Europejskie Wydanie)

- Tomb Raider

i pewnie wiele wiele innych

Z niezapowiedzianych, na które liczę:

- Killzone 4

- Red Dead Redemption 2

- Star Wars: The Force Unleashed III - o ile będzie bardziej sensowna. Dwie pierwsze miały potencjał, ale....

- Mafia III

- Jakieś Rewolucyjne Call of Duty....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jakieś Rewolucyjne Call of Duty....

Oj, cos mi sie wydaje, ze akurat na to sie jeszcze naczekamy... Moge byc w bledzie, ale nie wydaje mi sie, zeby Activi$ion planowalo cos zmienic w obecnej formule COD przed wydaniem kolejnej generacji konsol...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...