Jump to content
Sign in to follow this  
Arlekin

Sprzedam zestaw komputerowy i58400\GTX1050\8GB RAM

Recommended Posts

Witam, sprzedam zestaw komputerowy. W podanej cenie skrzynka + monitor. Gratis dorzucam klawiaturę i głośniki.

Skrzynka:

- Płyta główna ASROCK B360M PRO4

- Dwie karty graficzne: zintegrowana Intel UHD 630 , Zotac GeForce GTX 1050 2 GB

- Procor Intel Core i5 8400

- Pamięć RAM GoodRam DDR4 IRDM X 8GB, 3000MHz, CL16

- Dyski twarde: SSD GoodRam IRDM 240GB SATA 3, Toshiba P300 1 TB HDD

- Zasilacz be quiet! SYSTEM POWER 9 400W

- Obudowa Silentium PC Regnum RG4 Pure Black

- Karta sieciowa Wi-Fi EdiMax EW-7612PIn V2

Sprzedaję bez systemu operacyjnego

Monitor Samsung LS24F352FHUXEN

Sprzęt kupiony we wrześniu ubiegłego roku i posiada gwarancję do września przyszłego roku.

Wyjątkiem jest tutaj Dysk HDD, który kupowałem osobno w grudniu 2018 a więc ma gwarancję do grudnia przyszłego roku oraz karta graficzna Zotac, którą kupiłem używaną ale mam paragon i objęta jest gwarancją do lutego przyszłego roku.

Sprzęt w bardzo dobrym stanie jedyna wada to uszkodzone wejście słuchawkowe na przodzie obudowy (głupio wstałem od komputera i zapomniałem zdjąć słuchawek przez co pociągnąłem głową i i gdzieś musiało coś zerwać w środku bo nie łączy dobrze). Ale z tyłu obudowy jest drugie wejście więc bez problemu można podpiąć słuchawki czy głośniki.

Sprzęt używałem głównie do programów graficznych jak Photoshop. Rzadko do grania ale bardzo dobrze radził sobie z grami jak Fifa 19 czy Wiedźmin 3. Sprzedaję gdyż muszę się przenieść na laptopa ze względu na mobilność. Interesuje mnie więc sprzedaż lub ewentualnie wymiana na laptopa ale tylko z ważną jeszcze gwarancją.

Preferuję odbiór osobisty ale jak komuś bardzo by zależało to możemy się dogadać z wysyłką. Na życzenie mogę wysłać link do oferty na olx. Nie wystawiam na allegro. Oczywiście również dla chętnej osoby mogę podesłać zdjęcia.

Cena za całość 2100zł 

Edited by Arlekin