Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam od jakiegoś czasu mam problem z głośnikami, mianowicie same się podgłaszają i ściszają ostatnio ten proceder się nasilił i jest już nie do wytrzymania więc kupiłem nowe głośniki Logitech Z537 lewy głośnik grał ciszej od prawego więc oddałem, zamówiłem ponownie te same głośniki i powtórka znowu to samo ale tym razem jeszcze gorzej bo te jeszcze jak wygłosiłem na max to piszczały strszanie nie do wytrzymania więc je też oddałem pomyślałem co za nie fart... 2 razy zjebane głośniki  ale przyszła mi do głowy myśl co jeśli to nie głośniki ? Więc podłączyłem działajace dobre głośniki od brata i ten sam problem tylko że tu gra tylko 1 z 2 głośników i znowu lewy od razu uprzedzę wszystko było dobrze podłączone sprawdzane po 100 razy i przełaczane na inne wejścia wszędzie to samo. Już mam tego dosyć pobierałem aktualizacje do widowsa nic nie dało. Dodam ze na przednim panelu mam podłaczone słuchawki które działają bez zarzutów moja płyta głowna to MSI Z370 SLI PLUS może karta dźwiękowa padła czy coś, proszę o pomoc.

A i jak się je wygłosi na max ( te co teraz mam to Creative 5.1 Inspire T6100) to piszczą aż uszy zatyka albo jak trochę bardziej się podgłośni to piszczą buczą wcześniej tego wgl nie było tz było jak w każdych głosnikach jak ma się na max ale nie aż tak.

Edytowano przez niko12346
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda że zintegrowana karta dźwiękowa działa nieprawidłowo lub uległa uszkodzeniu.

Przedni panel może wykorzystywać inną kartę dźwiękową np przez czytnika kart pamięci z wyjściem/wejściem dźwięku.

Część zintegrowanych kart dźwiękowych zniekształca lub słychać pisk dźwięku przy ustawionej głośności systemowej na 100%. Zwykle ustawienie na 50% niweluje problem. Wtedy regulacja dźwięku powinna być regulowana przez potencjometr analogowy.

Powinieneś podłączyć DAC na USB  lub dedykowaną kartę dźwiękową do własnego PC w celu potwierdzenia. Wyeliminuje zapewne nieprawidłowości programowych ustawień w windows oraz sprzętowych problemów lub je potwierdzi.

Ewentualnie podłącz głośniki pod odtwarzacz MP3 lub inne urządzenie np. PC jak działają prawidłowo to problem opisałem powyżej.

Edytowano przez cali
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...