Skocz do zawartości
Smuggler

CD-Action 09/2019

Polecane posty

Dnia 5.08.2019 o 17:52, momanx napisał:

dlaczego nie otwiera się strona kody by zrealizować kod na gry ?

Mam ten sam problem. Niezależnie od przeglądarki, sprzętu, ustawień adblocka, zapory, antywirusa, operatora sieci wywala komunikat: "Ta witryna jest nieosiągalna.... ERR_CONNECTION_TIMED_OUT". Z tego co widzę Twój post z 5.08 nie doczekał się żadnej reakcji ze strony administratorów forum ani userów, słabe to...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Stranger things" za tą kaszankę, dajecie ocenę "9" - za wideo ?

za te piksele ? 

"Cooking simulator" , aż 7 ? to dużo

"Fire embleem" three houses , same 9tki ? aż tak dobrze ? 

jeszcze musicie mi powiedzieć, ile kosztuje ten Nintendo Switch ? ekran jest w zestawie ? "a to nie jest oczywiste ?"

pytanie dodatkowe, a można Nin Switch podłączyć do telewizora ? 

1400 , nieźle

mam takie pytanie, używałeś kiedyś GIMP'a ? wiesz, że każdy plik w formacie XCF , trzeba wysłać na serwer, bo "program nie ma konwertera do JPG" ? 

https://image.online-convert.com/convert-to-jpg

"mówienie że Super Mario jest super" to lekka przesada. ta gra ma chyba z 20 lat albo więcej. 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Smuggler napisał:

@MAriuszkieter - u mnie strona otwiera sie zupelnie normalnie. Problem wiec nie tkwi w stronie, a moze twoim sprzecie/laczu?

Witaj. Ładuje się jak serwer ma dobry humor... Próby podejmowałem na lapku, smartphonie, kompie stacjonarnym, na wszystkich przeglądarkach i różnych łączach, z wyłączonyn firewallem, antywirusem, adblockiem, etc. Problem jest znany od wielu lat, więc tę odp. potraktuję z przymrużeniem oka... Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2019 o 20:43, Mariuszkier napisał:

Witaj. Ładuje się jak serwer ma dobry humor... Próby podejmowałem na lapku, smartphonie, kompie stacjonarnym, na wszystkich przeglądarkach i różnych łączach, z wyłączonyn firewallem, antywirusem, adblockiem, etc. Problem jest znany od wielu lat, więc tę odp. potraktuję z przymrużeniem oka... Pozdrawiam

Może użyj poprawnego linku?

https://kody.cdaction.pl/users/login

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mariuszkier napisał:

Tak jak napisałem raz się ładuje raz nie. Zatem to nie kwestia poprawności linku tylko słabych serwerów biednej Interii...

Skoro u mnie działa bezproblemowo (Wawa) to raczej wina czy problem Twojego regionu.  Nigdy nie miałem problemów z tą stroną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupuję CDA od 20 lat. Przez kilka lat miałem nawet prenumeratę (czasy kiedy wg Kopacz rzucało się kamieniami w dinozaury) ale to co zobaczyłem w tym numerze przeszło moje wszelkie przypuszczenia. Natłok "publicystyki" Papkina (Hartman ci dyktuje?), CB2077 i temat trans z przypisem "eksperta" jak mówić! :confused:! Żarcik o wskrzeszeniu świni po 3 dniach.....  no i Watchdogs Legion gra z wizją świata bez wspaniałej UE.. o Sins4 nie wspomnę. Marks był by dumny.  Ojjj Zbychu , Zbychu nie o takie granie walczylim, nie o takie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol Marks był znanym wielbicielem modów do Simsów 4, a pisaniem o transpłciowości w Cyberpunku zaraził Hegla i Różę Luksemburg. Z tego co mi wiadomo - w "Kapitale" zawarł on wizję świata przedstawionego, którą Ubisoft odtworzył w Watchdogs: Legion, a jego żarcikom ze świń ustępowały jedynie świńskie dowcipy Davida Camerona. (Który to zresztą ukochał trzodę miłością dość dosłowną). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na weosoło, to ja tak: Wielbicielem modów do Sims raczej bywał Reich, Wilhelm zresztą,  ten który z kolei miłował dzieci (miłością dość dosłowną) i bił rekordy w dziennym ujeżdżaniu własnego kucyka. Orgonit mu w tym pomagał :)) W dziele "Seksualna walka młodzieży" dał wytyczne do moda Sims - kultura Bełkotu :)))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.08.2019 o 18:37, anderton napisał:

ten tekst użytkownika Santus Faustus I jest bardzo zabawny.. tzn "ja wiem, że dropsy na kaszel, dają niezły odlot i haluny" , no ale .. co to jest "T-F" ora z "CDPR" ?

Trans-Fuzja, organizacja pana Żaka i CD Projekt Red. Mam nadzieję, że pomogłem.

Cytat

"widzę że korzystaliście z porady kreacjonisty" o boże .. niezłe i powtarzajacy się motyw "spadliście na dno"

Tak, jeśli słowo "zmiana" kojarzy mu się z czymś nagłym, to może nie słyszał o czymś takim jak teoria ewolucji lub słyszał, ale ją odrzucił.

Cytat

autor rozważał porzucenie narkotyków jako głównej inspiracji

Inspiracji czego? Wynurzeń pana Żaka? Najstraszniejsze jest to, że najprawdopodobniej ich nie porzucał ponieważ ich nie brał. Chyba, że się mylę i brał. Tego nie wiem na 100%. Po prostu z góry nie podejrzewam nikogo o takie rzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2019 o 11:21, Mariuszkier napisał:

Mam ten sam problem. Niezależnie od przeglądarki, sprzętu, ustawień adblocka, zapory, antywirusa, operatora sieci wywala komunikat: "Ta witryna jest nieosiągalna.... ERR_CONNECTION_TIMED_OUT". Z tego co widzę Twój post z 5.08 nie doczekał się żadnej reakcji ze strony administratorów forum ani userów, słabe to...

Jeśli kilka razy błędnie się zalogujesz, strona z kodami jest blokowana na pewien czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...