Skocz do zawartości
edi0

Słuchawki bezprzewodowe

Polecane posty

Witam,

Posiadam dobre przewodowe słuchawki Superlux hd681 jednak teraz potrzebuję łączności poprzez BT. Nowe słuchawki musza mieć łączność z telewizorem który niestety nie ma mini jacka. Co polecacie do powiedzmy max 150zl? Dodam tylko, że słuchawki będą wykorzystywane do łączności z TV (YouTube, netflix), PS4 i okazyjnie fon (nie musi być mikrofon). Co do rodzaju to chciałbym żeby byly mniej więcej takie jak moje Superlux czyli fajny bass do muzyki oraz dobre doznania przy reszcie moich zainteresowań. Oczywiście mile widziane żeby była możliwość podłączenia również przez mini Jack (do pada lub telefonu bezpośrednio) W nocy oglądam filmy bądź gram na konsoli, a moja żona niestety nie może przeze mnie spokojnie spac. Także proszę o pomoc ponieważ na temacie się nie znam, a być może nawet mój budżet okaże się śmiesznie mały co do wymagań. 

PozdrawiamWidget spanWidget span

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra temat można zamknąć. Wybrałem takie: https://www.edifier.pl/product-pol-116-Sluchawki-Edifier-W820BT.html

Plus względem JBL to to że mogę podłączyć również po Jack a wyczytałem w necie że PS4 poprzez BT łączy się tylko ze słuchawkami dedykowanymi. Szkoda mi tylko trochę tych podbitych basów w JBL ale wyżej wymienione sprawia że zwycięzca jest jeden.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z linku, który wkleiłeś: "Niskie tony są bowiem trochę niechlujne, bałaganiarskie, rozlewają się. Owszem, w pierwszej chwili robią niezłe wrażenie, ale po jakimś czasie zaczynają męczyć."

 

Wygląda więc na to, że nie ma czego żałować. Bas powinien być dobrze kontrolowany oraz dobry jakościowo, a nie przytłaczający - taka jest moja opinia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, słuchawki dobrze leżą a te JBL mierzyłem w sklepie różnica znaczna. Raz, plus za same delikatne skórzane wygluszenie oraz dodatkowo docisk w moich lepiej trzyma względem JBL. Tak jak w recenzji mają ciepłe brzmienie do którego trzeba przywyknąć ale wrażenia np w filmie zdecydowanie na plus bo ma się wrażenie że coś przechodzi obok mnie. Z tv oraz telefonem łączy się błyskawicznie, z PS4 tylko po kablu poprzez pada. Z PC jeszcze nie próbowałem. Wszystko ok zgodnie z oczekiwaniami. Polecam :-)

Edytowano przez edi0
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...