Skocz do zawartości
Pschemk0

Rozwiązany: Złożenie komputera (łącznie z systemem monitorem i klawiatura)

Polecane posty

Witam,

Chciałbym złożyć komputer łącznie z systemem, dodatkowo dobrać tez do niego monitor i klawiaturę oraz kartę sieciowa. Komputer będzie służył głównie do grania. Ważne są dla mnie tytuły online wymagające szybkiej reakcji, ale także tytuły AAA.

Budzet na komputer to około 4000zl ewentualnie mogę dorzucić kilkaset złoty.

Bardzo ważne jest żeby komputer się  nie przegrzewal, gdyż w lato mój pokój bardzo się nagrzewa.

Bardzo ważne jest tez żeby sprzęt nie chodził zbyt głośno (głównie chodzi o cicha klawiaturę), gdyż często zdarza mi się grać w późnych godzinach.

Nie mam możliwości żeby podłączyć internet kablem, dlatego potrzebuje karty sieciowej. 

Przydał by się także napęd cd (może być zewnętrzny lub wewnętrzny)

Nie znam się na monitorach dlatego nie podam żadnych wytycznych.

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tProponuję taki zestaw:

https://www.morele.net/inventory/info/438b9405/

6-rdzeniowy Ryzen, chłodzenie, niezła płyta główna, 16 GB RAM, GTX 1660. Do tego SSD 480GB, przewiewna buda, przyzwoity zasilacz.

Monitor 144 Hz pod dynamiczne gry. Można ew wziąć tańszy monitor 75 Hz i wtedy dorzucić do GTX 1660 Ti, ale jak grasz sporo w sieciowe strzelanki to chyba lepiej mieć ekran 144 Hz.

Zostaje trochę kasy na klawiaturę, to poszukaj czegoś sensownego ew. może ktoś doradzi, bo ja w cichych klawiaturach się nie orientuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...