Skocz do zawartości
luki488

PS4 problem z uruchomieniem.

Polecane posty

Witam.

Problem polega na tym, iż po włączeniu konsoli, konsola sprawdza stan plików po czym wyświetla komunikat ( Nie można uruchomić PS4.  Podłącz DUALSHOCK 4 przy użyciu przewodu USB, a następnie naciśnij przycisk PS. ). Po wciśnięciu przycisku PS konsola wyświetla kolejny komunikat ( Podłącz urządzenie pamięci masowej USB, które zawiera plik aktualizacji dla wesji 6.71 lub nowszej w celu ponownej instalacji. Możesz pobrać plik.... ) Podłączam owe urządzenie z plikiem, po czym konsola wyświetla komunikat ( Nie można użyć tego pliku aktualizacji. Kod błędu CE-34788-0 ).

Dodam, że konsola po włączeniu od razu przechodzi w tryb bezpieczny. Problem występuje od momentu, gdy konsola straciła zasilanie podczas grania ( Przerwa w dostawie prądu )

To co już robiłem:

-Reset systemu z poziomu trybu bezpiecznego.

-Aktualizacja systemu ( Ręcznie wybrałem plik z poziomu trybu bezpiecznego ).

-Przywracanie ustawień domyślnych.

Każda z tych czynności przebiega normalnie, po czym konsola resetuje się i robi wszystko od nowa, czyli sprawdza pliki i wyświetla opisane komunikaty.

Zależy mi na plikach dlatego też nie przeinstalowywałem systemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sergi napisał:

On zawiera tylko dane które się zmieniły, a błąd jest prawdopodobnie gdzieś w podstawowej funkcjonalności. Spróbuj zainstalować ten kompletny.

Spróbowałem, wywaliło wszystkie pliki, ale konsola działa.

Jeszcze jedno pytanie, mianowicie jeśli konto ps zostało dodane do playstation network to po zalogowaniu przywróci mi zapisy z gier ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prawie ten sam problem ukazują mi śe (Podłodze urządzenia pamięći masowej USB,kture zawiera plik aktualizacji dla wersji 8.03 lip nowszej w celu ponownej instalacji.

Możesz pobrać plik aktualizacji do ponownej instalacji z PlayStation.com.)

Niewiem co zrobić, jak to zainstalować 

Kompletnie śe nie znam, i kośćoła jest nowa zakupiona 4 dni temu ps4 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...