Jump to content
luki488

PS4 problem z uruchomieniem.

Recommended Posts

Witam.

Problem polega na tym, iż po włączeniu konsoli, konsola sprawdza stan plików po czym wyświetla komunikat ( Nie można uruchomić PS4.  Podłącz DUALSHOCK 4 przy użyciu przewodu USB, a następnie naciśnij przycisk PS. ). Po wciśnięciu przycisku PS konsola wyświetla kolejny komunikat ( Podłącz urządzenie pamięci masowej USB, które zawiera plik aktualizacji dla wesji 6.71 lub nowszej w celu ponownej instalacji. Możesz pobrać plik.... ) Podłączam owe urządzenie z plikiem, po czym konsola wyświetla komunikat ( Nie można użyć tego pliku aktualizacji. Kod błędu CE-34788-0 ).

Dodam, że konsola po włączeniu od razu przechodzi w tryb bezpieczny. Problem występuje od momentu, gdy konsola straciła zasilanie podczas grania ( Przerwa w dostawie prądu )

To co już robiłem:

-Reset systemu z poziomu trybu bezpiecznego.

-Aktualizacja systemu ( Ręcznie wybrałem plik z poziomu trybu bezpiecznego ).

-Przywracanie ustawień domyślnych.

Każda z tych czynności przebiega normalnie, po czym konsola resetuje się i robi wszystko od nowa, czyli sprawdza pliki i wyświetla opisane komunikaty.

Zależy mi na plikach dlatego też nie przeinstalowywałem systemu.

On zawiera tylko dane które się zmieniły, a błąd jest prawdopodobnie gdzieś w podstawowej funkcjonalności. Spróbuj zainstalować ten kompletny.

3 godziny temu, Sergi napisał:

On zawiera tylko dane które się zmieniły, a błąd jest prawdopodobnie gdzieś w podstawowej funkcjonalności. Spróbuj zainstalować ten kompletny.

Spróbowałem, wywaliło wszystkie pliki, ale konsola działa.

Jeszcze jedno pytanie, mianowicie jeśli konto ps zostało dodane do playstation network to po zalogowaniu przywróci mi zapisy z gier ?

Chmura jest tylko dla członków PS Plus i nie synchronizuje się z automatu. Jak wysłałeś to możesz teraz pobrać, jeśli nie to nic tam nie będzie.

• Thanks 1