Skocz do zawartości
Puxerek

Mały smartfon około. 1000 zł

Polecane posty

Przejrzałem istniejące już tematy i niestety nie znalazłem tego czego potrzebuję
Szukam smartfona w cenie około tysiąca złotych, przejrzałem kilkanaście stron internetowych, zestawień recenzji itp. ale nadal na dobrą sprawę nie wiem co kupić.

Nie chciałbym telefonu który jest wielkości cegłówki, dotychczas używałem iphone SE i rozmiarowo szukałbym czegoś podobnego, może delikatnie większego.
Bateria myślę, iż około 3500 pojemności, tak by spokojnie można było używać jej chociaż z jeden dzień.
Nie gram w żadne gry na telefonie, nie oglądam też filmów, używam go głównie do przeglądania internetu i komunikacji oraz aplikacji typu facebook/instagram.
Fajnie gdyby telefon był w miarę solidny, oraz gdyby łatwo można było do niego dokupić akcesoria typu obudowa ochronna, ponieważ często pracuję w pyle (aparaty na Iphonie po pół roku były niezdatne do użycia bez obudowy ochronnej).
Często słucham audiobooków więc koniecznie muszę mieć wejścia na jacka.
Aparat to kwestia drugorzędna, musi być, ale nie musi być jakiś super.
Koniecznie system android.

Myślałem nad wydaniem około 1000zł, ale nie widziałem nic interesującego w tej półce cenowej więc jeśli byłyby ciekawe propozycje o kilkaset zlotych droższe to również byłbym wdzięczny.

Ciężko mi cokolwiek znaleźć więc liczę na pomoc ekspertów :)

Edytowano przez Puxerek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej ciężko będzie znaleźć coś w rozmiarze iPhone SE. Generalnie poleciłbym Xiaomi Mi9 Se, dobry telefon, bateria nie jest wielka na papierze ale trzyma dość przyzwoicie. Jacka nie ma, ale zawsze można użyć przejściówki z USB-c, co jest w sumie teraz dość powszechnym rozwiązaniem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...