Skocz do zawartości

Obudowa komputerowa do 300zł


DonDeRafael

Polecane posty

Witam, szukam nowej obudowy do komputera. Chodzi mi o skrzynkę midi tower mieszczącą płyty główne ATX (aktualnie mam microATX ale kiedyś pewnie to rozbuduję), najlepiej z piwniczką na okablowanie. Myślałem nad czymś, co miałoby dobry przepływ powietrza (siatka na przodzie obudowy?) i kilka wentylatorów w zestawie. Mam napęd DVD do zamontowania, ale jeżeli nie byłoby na to miejsca to jestem w stanie z niego zrezygnować. Ewentualnie wentylatory do dokupienia ale tak, aby łączna cena wiatraków i obudowy dalej nie była wyższa niż 300 zł. Wstępnie myślałem nad:

-Silentium PC Signum SG1X TG RGB ~259zł (bo ma już 4 wiatraki w pakiecie)

-Cooler Master MASTERBOX E500L ~159zł (do tego dokupić np. Silentium PC Sigma PRO)

-Cooler Master MasterBox Q300L TUF ~209zł (podoba mi się, że ma dostęp powietrza praktycznie z każdej strony + wiatraki do dokupienia)

Chciałbym dość małą obudowę - taki Regnum RG4T jest dla mnie dość wysoki (50cm) ale to chyba przez te nóżki. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałbym Signum, jest mała i całkiem fajna. Ew. taniej Signum SG1 TG z siatką z przodu to wentylację masz najlepszą - https://www.x-kom.pl/p/482020-obudowa-do-komputera-silentiumpc-signum-sg1-tg.html (można dokupić jeszcze 1 wentyl 120 mm na przód).

Choć sam wziąlbym raczej SG1X TG RGB, bo ta siatka to z drugiej strony zbiera cały kurz :P 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...