Skocz do zawartości
MeFiu17

Counter Strike 1.6 problem z ładowaniem

Polecane posty

Witam, od jakichś 2 miesięcy mam problem z połączeniem się do jakiegokolwiek serwera, ładują się 3 kreski, pisze Establishing network connection to server i się zawiesza, próbowałem różnych rozwiązań z internetu ale nic nie pomaga (zgodność XP SP3, usuwanie plików, restartowanie explorera). Robiłem nawet format kompa ale też nic nie dało, z ciekawości ściągnąłem non steam i działa ;d, single na Steam też działa. Próbowałem jeszcze dodać wyjątek do zapory, w ustawieniach routera nic nie było zmieniane. Ktoś ma jakiś pomysł?

EDIT: Chyba to się stało po jakiejś aktualizacji.

Edytowano przez MeFiu17
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie przez użycie modów
Możesz spróbować usunąć config.cfg znajdujący się:
<Steam Installation Directory>\steamapps\<username>\counter-strike\cstrike\config.cfg
Następnie uruchom CS, zmień według preferencji ustawienia. Prawy klik na config.cfg właściwości i zaznacz plik jako do odczytu i zastosuj lub ok.
Częsty problem występuje przez dodatek który przekierowuje podobne serwery społecznościowe i jest uznany jako Admin Slowhacking
AMX MOD X oraz XREDIRECT

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

CS non steam nie jest klientem oficjalnym i nie korzysta z oficjalnych serwerów oczywiście korzystanie jest nielegalne. Używając na przemian z legalnym klientem może zostać zbanowany legalny klient lub konto steam.

Edytowano przez cali
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...