Skocz do zawartości
witorrr98

RTX 2070.

Polecane posty

Jak ustawić kartę graficzną RTX 2070 w programie MSI Afterburner, aby móc sobie pyknąć w Far Cry 4 na Ultra w HD, bez przycinek? 

 

16GB RAM

Procesor Ryzen 7 2700

Chodzi mi głównie o parametry, które są podane w panelu głównym, czyli

Power limit-mam 100 %, chociaż pasek jest w tylko 3/4 zapełniony i można dać dalej

Temp limit-81 stopni na razie

Core clock MHZ-0

Memory Clock MHZ-0

 

Przy ustawieniu NVIDIA na optymalnych mam przycięcia i skakania fpsów z 90-100 na 35-50 i nie wiem, jak to ogarnąć, aby było dobrze i bez hałasu komputera ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSI Afterburner w fazie beta umożliwia automatyczne podkręcanie kart RTX i Pascal

Link do programu w fazie beta:

https://www.guru3d.com/files-get/msi-afterburner-beta-download,36.html

Instrukcja:

"Sama obsługa automatycznego podkręcania jest banalnie prosta. Aby skorzystać ze funkcji OC Scanner należy zaznaczyć Odblokuj kontrolowanie napięcia oraz opcjonalnie Odblokuj monitorowanie napięcia. Następny krok to przesunięcie do końca suwaków Core Voltage, Power Limit i Temp Limit i zatwierdzenie wyboru. Przy Core Clock klikamy ikonę z wykresem a następnie wybieramy OC Scanner i ostatecznie Scan. Program rozpocznie testy, po czym wyświetli wartość o którą można podnieść Core Clock. Po wybraniu dodatkowo opcji Test będzie można sprawdzić stabilność takiego ustawienia. Nie ulega wątpliwości, że ręczne podkręcanie zapewni dużo lepsze rezultaty, lecz dla niewtajemniczonych jest to świetna opcja pozwalająca uzyskać kilka procent więcej wydajności."

źródło ithardware pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...