Skocz do zawartości
Vilmar

Rozwiązany: Smartfon do 1000 zł

Polecane posty

Witam,

potrzebuje pomocy w wyborze telefonu w kwocie 1000 zł max 1200 gdyby była duża rożnica.  Wcześniej zastanawiałem się nad Honorem Play lub Pocophone F1, ale nie wiem czy w obecnej sytuacji ma to sens.  Dziś Huawei jutro każda inna Chińska marka.

Często używam tel. jako nawigacji przydałaby się wiec silna bateria i odpowiednia jasność max. ekranu.  W miarę dobry aparat tak żeby na zdjęciach było widać szczegóły np. oznaczeń (przydatne w pracy) dużo tez czytam w pdf wiec ekran około 6 cali. W miarę silny głośnik tak żeby nawet przy hałasie w tle był słychać dzwonek telefonu, zapwenie usb typu C (szybkie ładowanie ), NFC nie jest mi do niczego potrzebne.

Moja uwage zwrócił Asus zenfone max 2 pro ze wzgledu na baterie ale  wydaje mi sie gorszą opcja od F1 po innymy względami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydajnościowo Pocophone F1 na pewno jest dużo lepszą opcją, w końcu to Snap 845 (topowy proc z zeszłego roku) kontra Snap 660, czyli średniak z zeszłego roku. Różnice są spore, choć Snap 660 też słaby nie jest.

Aparat będzie trochę lepszy w Poco, ale bateria to zdecydowanie Asus. Moim zdaniem przy twoich zastosowaniach i jeśli stawiasz na baterię to Asus będzie jednak lepszą opcją, mimo gorszej wydajności. Niestety to jest budżet gdzie trzeba iść na pewne kompromisy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wymagasz jak najlepszej baterii to poleciłbym właśnie wspomnianego Asusa.

A pomijając baterię, to Motorola One Vision, Galaxy A50 (choć tutaj jest AMOLED, więc jak bardzo dużo nawigacji używasz, to raczej średnia opcja, bo te ekrany lubią się niekiedy wypalać), czy właśnie wspomniany Pocophone. Niedługo powinien w sklepach pojawiać się też Xiaomi Mi 9T, też wygląda na bardzo ciekawą słuchawkę, ale pewnie początkowo cena będzie w okolicach 1300-1400 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...