Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Altair1404

Rozwiązany: Saints Row 2- min. detale i zacinanie się

Recommended Posts

Guest Altair1404

Witam, mam problem. Jestem posiadaczem karty Palit GF8600gt Sonic+. I gram w Saints Row 2. Wszystko ładnie, pięknie, ale gra bardzo skacze gdy jadę autem, podczas spaceru jest ok. Gdy mierzyłem Frapsem, mój framerate wyniósł ~16fps. Trochę mało, wiem.

Moje pytanie jest takie: Czy nie zna ktoś takiego tricku, na polepszenie działania gry( tak jak to miało miejsce w przypadku GTA IV)?? Proszę o pomoc. Do tej pory, jakoś dawałem sobie radę, ale doszedłem do wniosku, ze tak nie można grać.

Więc jeszcze raz: Proszę o pomoc.

Wiesz ja mam bardzo podobny problem ale zmniejszyłem ustawienia grafiki i jest lepiej też spróbuj.

PS: spróbuj jeszcze zainstalować nowsze sterowniki.

Edited by bitus

Guest Altair1404

A jak Ci na misji działa, bo mi podczas normalnego spaceru i jazdy samochodem na średnich działa tak jak na minimalnych, czyli da się przeżyć.

Piekło zaczyna się na misji, gdy gram na średnich to nie da się trafić w ogóle, tak muli. Miałem misję, w której niszczy się Bractwo i Mareo ucieka i musiałem w niej zmienić detale do minimum, bo na med, było ciężko. :/

Guest Altair1404

OK, znalazłem "złoty środek". Nie zmieniałem rozdzielczości, wyłączyłem tylko synchronizacje pionową i już jest ok (o ile można tak powiedzieć).

Temat do zamknięcia. :rolleyes:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...