Jump to content
morisato

Metro Exodus - przestał działać, nie odpala, zawieszenie systemu

Recommended Posts

Jak w opisie, grałem sobie w nowo zakupioną grę i postanowiłem sprawdzić na YouTubie fragment z którym nie mogłem sobie poradzić, więc nacisnąłem magiczne przyciski alt i tab. Wszedłem i znalazłem interesujący dla mnie film.

Przy próbie powrotu do gry gra się skraszowała, zaczęła migać mi ikonka w rogu ekranu od nvidii, gra nie reaguje, czarny ekran ikonka miga, w sumie po paru naciśnięciach alt+tab wywaliło do pulpitu. Wyskoczyło okienko czy chcę zgłosić problem, chciałem ale kursor myszy też zaginął. jedyna opcja twardy reset. Przy kolejnego próbie odpalenia gry, wyskoczyło okienko z tekstem, że gra wywaliła z błędem poprzednim razem i czy chce odpalić w trybie safe mode? Przetestowałem dwie opcje dostępne nie i tak. Obie dały ten sam rezultat gra się zawiesza wywala do pulpitu z tym samym tekstem czy chce wysłać zgłoszenie i mysz nie działa i ciąg dalszy jak poprzednio, tylko twardy reset działa.

 

W sumie dziwna sytuacja, że alt tabem uszkodziłem sobie grę. Próbowałem też grę odpalić nie z epic lauchera, a z nvidia geforce experience, ale ten sam rezultat. Nie zabardzo mi sie chce pobierać 50GB ponownie, może macie jakieś pomysły jak rozwiązać ten problem?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...