Skocz do zawartości
need12

Mysz do ok +-100zł

Polecane posty

Witam. 
Od dłuższego czasu rozglądam się nad jakimś zastępstwem obecnej myszy (A4Tech x750 GF), która miewa dziwne zaniki od dłuższego czasu. Dobrze by było, gdyby w nowej, kabel był dobrej jakości, gdyż w nim upatruję winę działania obecnej myszki. Jednakże chodzi mi bardziej o ten wychodzący z myszki. Poruszając lekko w obecnej słychać dźwięk odłączania USB. Także nie jest to tak ciekawe....
Jeśli chodzi o chwyt claw grip. Myślałem nad jakimś Logitechem, choć patrzę też w kierunku jakiegoś DM czy nawet steelseries, ale nie wiem co jest lepsze. Zależy mi na wykonaniu, sensorze i dobrze zabezpieczonym kablu wychodzącym. Cena może być lekko wyżej, załóżmy do 150. Pewnie w tej kwocie nie dostanę idealnej, ale z jakimiś kompromisami może uda się znaleźć złoty środek.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór pewnie padnie na g102 bądź DM pro s(matte?) Chyba że znów będzie jakaś (na dniach) promocja na DM FPS(weekend kto wie). Chyba że ktoś jeszcze jakąś mysz zarzuci do tych 150zł. Co prawda nie pytałem o podkładkę, ale jak bym miał wymieniać obecną(w miarę nową) za jakiś dłuższy czas( chyba aż tak szybko się zmieniają). To jakiej firmy najlepiej kupować pod te myszy(takie nie za wielkie) średnia-mała?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś był zainteresowany to mam na sprzedaż czerwoną DM1 FPS, używana 3 tygodnie na potrzeby testów. W zestawie oryginalne pudełko i komplet ślizgaczy zapasowych. Oddam za stówkę + wysyłka, bo i tak leży od paru miesięcy schowana w szufladzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem pisać kilka dni temu, ale jakoś tak wyszło....

Myślałem nad bezprzewodową (dokł g305 ), zanim jeszcze tu napisałem, ale mam wątpliwości (kompatybilność systemów ( win/lin ), baterii i opóźnień itp ) także... (chociaż na morelach jest taniej 185)  .
Szkoda że DM FPS nie ma więcej wersji kolorowych ( w tym ciemnej/czarnej ). W sumie nie wiem co wybiorę, gdyż każda się czymś wyróżnia względem innej... Więc może pytanie takie czy różnica między dm pro s matte a FPS są na tyle duże(poza wyższą wersją sensora) by czekać na jakąś obniżkę FPS (jeśli już to białej/biało-czarnej wersji) czy lepiej patrzeć co najwyżej na tańszą g102 lub dm pro s matte?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G305 działa w takiej technologii (ma specjalny adapter), że opóźnienie praktycznie nie istnieją, jest praktycznie tak samo jak na kablu. Nawet niektórzy profesjonalni gracze CS GO grają na różnych myszkach bezprzewodowych Logitecha z tą technologią. Baterię jak wsadziłem 1.5 miesiąca temu, tak jeszcze nie zmieniałem. Wystarczy więc kupić sobie zapas 4 baterii i pewnie starczy na dobrych kilka miesięcy. Sam pozbyłem się G403, bo mi się zepsuła (na szczęście jeszcze na gwarancji) i przerzuciłem się na tańszego G305, bo działa równie sprawnie i lepiej mi leży w łapsku.

Co do DM - FPS ma nieco lepszy sensor (minimalna różnica), lepsze główne przełączniki (pod PPM i LPM) i duuuużo lepszy kabel (taki sznureczek, bardzo fajna sprawa, bo czujesz się prawie jakby tego kabla nie było).

G102 to też fajna myszka, wg mnie różnica w sensorach jest ciężka do zauważenia o ile ktoś nie zajmuje się testowaniem myszek. Jedyne co mi w tym gryzoniu nie pasuje to upierdliwy kabel, który jest sztywny i wkurzający.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...