Skocz do zawartości
abyx92

Fifa 19, problem na w miarę dobrym kompie.

Polecane posty

Siema. Mam problem z fifą 19. Chodzi o to że na mojej chyba jeszcze niezłej konfiguracji(którą zaraz podam) strasznie laguje, zwłaszcza w trybie droga do sławy, o ile pamiętam podczas meczu też jest czarne boisko. Moje pytanie brzmi :czy jest jakiś sposób by fifa 19 działała płynnie (w sensie nie od razu 60 fps, ale chociaż te 30, wystarczyłoby) choćby i w najniższych detalach(bo dla mnie to nie gra roli. W większość nowszych gier w które miałem okazję grałem na najniższych detalach, byle gra chodziła płynnie)?

Moja konfiguracja:

Karta amd radeon 5870 1gb(może trochę stara, ale to nadal 1gb i wydaje mi się że powinno wystarczyć, fifa 19 to nie gta v, a na moim kompie nawet wiedźmin 3 chodzi w 30 fpsach na najniższych detalach.) 

Procek amd athlon 2 x4 

8gb ram

Jeśli trzeba podać coś więcej to piszcie, jestem gotów udzielić każdej informacji. 

Gra oryginał. Ale raczej nie ma to wpływu na mój problem. Ale wiem że ma wpływ na to czy ktoś udzieli mi tu pomocy, więc wolę uprzedzić to pytanie, które na pewno ktoś by w końcu zadał. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj najnowsze sterowniki. Fifa 18 na AMD Radeon HD 5850 wyciąga 70-90 FPS w 1080p i niskich ustawieniach sterowniku nr. 15.7.1.
Jak chcesz mieć najnisze ustawienia graficzne w grze FIFA 19 to wejdź w ustawienia gry i zaznacz:
wybierz - Resolution - 1280x720
zaznacz - Full Screen
zaznacz - Rendering Quality - Low
zaznacz - MSAAOptions - off
zaznacz - Frame Rate - no limit on fps
zaznacz - Directx 11.0

Sterowniki:

https://www.amd.com/en/support/graphics/amd-radeon-hd/ati-radeon-hd-5000-series/ati-radeon-hd-5870

15.7.1 WHQL - stabilne zalecane dla FIFA 18
Crimson Edition 16.2.1 Beta - wymagane przez nowsze gry które nie chcą się uruchomić ale mogą wystąpić glicze i bugi.

Edytowano przez cali
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam, to sterowniki Crimson próbowałem instalować i nie dało rady. 

15.7.1 możliwe że właśnie mam zainstalowane, ale nie mam pewności. Sprawdzę to jutro. Jeśli nie mam ich zainstalowane to zainstaluję.

Najniższe detale w fifie19 z tego co pamiętam, ustawiałem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniosłem się na windows 10 i jest trochę lepiej, ale wyskakuje błąd direct x. jest to albo błąd dxgi hung driver, albo driver removed, w zależności od tego którego dx ustawiam w ustawieniach. przy czym jak ustawiam dx 11 i pełny ekran to błąd wyskakuje dopiero po jakimś czasie, a gdy ustawię okno bez ramek to od razu, w przypadku dx 12 też wyskakuje od razu.

edit. wiem że stary temat, ale nie chciałem robić nowego, który jest praktycznie o tym samym.

Edytowano przez abyx92
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...