Skocz do zawartości
Warman

Rozwiązany: Laptop - studia, pisanie pracy, multimedia ~2000 zł

Polecane posty

Wysłużony Lenovo y550 powoli dogasa i nastąpiła konieczność wymienienia go na nowszy model. Poszukuję laptopa dla żony z przeznaczeniem na studia. Priorytet to płynna praca i szybkie uruchamianie. Preferuję sklep xkom ale mogą być również inne lub allegro. Troszkę rozmyślałem nad maszynkami poleasingowymi z allegro, ale nie wiem, czy to dobra rzecz. Z góry dzięki za wszelkie propozycje.

Edytowano przez Warman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz fajnego Huaweia na X-Kom:

https://www.x-kom.pl/p/474603-notebook-laptop-156-huawei-matebook-d-156-i3-8130u-8gb-256ssd-win10-fhd.html

Przyzwoite 2-rdzenie, 8GB RAM, SSD 256 GB. Do tego solidna obudowa (w tym budżecie to rarytas) i przyzwoity ekran IPS. Simsy też ruszą, choć oczywiście trzeba będzie zjechać z detali z uwagi na zintegrowaną grafikę. Do tego Windows w zestawie więc nie trzeba kombinować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Właśnie ostatnimi czasy słyszałem, że Lenovo mocno zjechało z jakością produktów, prawda to?
Nie ukrywam, że w tym konkretnie modelu kusi mnie ta dedykowana karta nvidii, ale cóż mi po karcie, jak obudowa się rozpadnie. Dzięki za tego Huaweia. Jak nikt inny jeszcze czegoś nie podrzuci to chyba go wezmę.

 

Zauważyłem, że w Media Markt mają promocję bez vat obecnie. Jest tam coś wartego uwagi?

Edytowano przez Warman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanich Lenovo osobiście raczej bym nie polecał, chyba że nie ma wyjścia. Sam miałem 2 Lenovo i w każdym coś się psuło, a to padła matryca, a to coś z touchpadem czy klawiaturą. Znajomi też mieli różne problemy... Teraz mam najwyższy model gamingowy Lenovo i też padł mi 1 przycisk na klawiaturze mechanicznej plus 1 głośnik. Oczywiście naprawili w ramach gwarancji, no ale jak na sprzęt z wyjściową ceną 12k zł (ja kupiłem za połowę tej kwoty swego czasu) to można czuć się zirytowanym.

Więc generalnie możesz zaryzykować, Simsy na pewno będą śmigać lepiej z uwagi na MX150, ale no trzeba mieć świadomość, że obudowa będzie gorzej wykonana, ekran też będzie gorszy, i jak to w Lenovo, cholera wie czy się coś nie popsuje :P

W Media niczego ciekawego w tej promocji nie widzę.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A warto zastanawiać się nad dopłatą do wersji z proceserom i5 tego Huaweia? Widzę, że w zależności od oferty taka dopłatą to byłoby 500-700 zł i nie wiem, czy jest sens jeżeli będzie on używany tak jak pisałem? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...