Skocz do zawartości
egon446

Telefon do 2K

Polecane posty

Cześć,
jak w temacie- telefonik do dwóch tysi (z ewentualnym lekkim nadpłaceniem). Bardzo napaliłem się na Galaxy S10E natomiast jeszcze wolę się poradzić  ;)

Do czego?
Do wszystkiego w sumie. Jutuby, netflixy, granie, słuchanie muzyki w fabryce. Gram stosunkowo mało ale też się zdarza. 

Wymagania
Solidniejsza niż w S8 bateria (wiadomo- im mocniejsza tym lepsza) bo teraz mam dwulatka któremu się wzięło i pękło...

Dlaczego napalenie na S10E
Bo jest megamały a ma (jak dla mnie) duży/wystarczający wyświetlacz co jest wielkim plusem- mały rozmiar a duży wiświetlacz. 

 

 

Edytowano przez egon446
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S10e to fajny telefon ale mocna bateria to ostatnie co mozna o nim powiedzieć.

Raczej zerkalbym w stronę Huawei P20 Pro / Huawei P30. Świetną opcja jest też OnePlus 6T - wymiarowo to jednak większe telefony (dlatego też mają wieksze baterie i dają lepsze czasy pracy od małego ogniwa z s10e).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Kurczę rak myślałem. Ale znalazłem tako battery drain test jak pod linkiem, patrzyłem też na inne i nie wygląda to jakoś tragicznie. 

S10e jest też najbardziej atrakcyjny cenowo w sumie. 

A jeżeli p20 pro albo p30 to co byś  bardziej polecił? P30 jednak to model z tego roku...

 

Moze jeszcze S9?

 

 

Edytowano przez egon446
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S10e ma mocniejszy procesor, ale przy tej wydajności CPU to różnic i tak się nie da odczuć - oba zapierdzieleją jak szalone. I jak tak korzystałem sobie w sklepie z obu telefonów, to Huawei wydawał mi się śmigać szybciej, ale to już kwestia softu i są to minimalne różnice. 

Oba telefony są świetne, przejrzyj jeszcze testy, poczytaj i sam wybierz co ci bardziej pasuje ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...