Skocz do zawartości
Rad14

Mysz bezprzewodowa do laptopa ~250zł

Polecane posty

Witam ! 

Proszę o pomoc wyborze myszy bezprzewodowej do laptopa. Budżet wynosi +/- 250zł. Będzie służyła do użytku codziennego i raczej prostszych gier, zatem kompletnie niepotrzebne są tu jakieś dodatkowe przyciski, "milion" rozdzielczości itp. Nie powinna mieć też futurystycznego wyglądu, bo chciałbym ją zabierać ze sobą również do pracy. Najbardziej zależy mi żeby była sprawna na różnych powierzchniach, nawet takich typu sofa czy łóżko (o ile to w ogóle możliwe ;) ). Oprócz tego oczywiście ważna jest dla mnie długość pracy na baterii i trwałość/solidność wykonania, żeby była dość cicha no i wygodnie leżała w dłoni, ale to już kwestia subiektywna więc chciałbym wybrać kilka potencjalnych modeli i przymierzyć się do nich w sklepie. :) Z tego co dotychczas przejrzałem, w oko wpadły mi dwa modele: 

-https://www.euro.com.pl/myszy/razer-atheris.bhtml

-https://www.euro.com.pl/myszy/logitech-g603.bhtml#opinie

Co o nich sądzicie, w świetle wymagań, które postawiłem? I czy ewentualnie jesteście w stanie coś innego zaproponować?

 

P.S.

Jak w tej cenie znajdzie się jakiś "wypas", to jestem w stanie zwiększyć budżet do 300 zł.

Edytowano przez Rad14
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2019 o 09:08, Misiek690 napisał:

Niestety ale Corsair podkręca sensory względem możliwości w swoich myszkach i nie działają poprawnie przy wyższym zakresie rozdzielczości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...