Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maverick69

Artefakty w słuchawkach, zawiechy Windowsa

Polecane posty

Siema odkąd mam nowy sprzęt (i7 9700k, RTX 2070, Z390 Gaming X) na wyciszonych dźwiękach słychać piski, szumy i trzaski. Zauważyłem że dźwięki zmieniają się podczas ruszania myszka na bardziej stałe, oraz trochę słabną i cichną (ale nie tak jak na starym sprzęcie) przy testowaniu CrystalDiskMarkiem. Słuchawki to Bose QuietComfort 35

 

Druga sprawa to losowo zawieszający się system. Sprzęt za grube tysiące, całe oprogramowanie legalne i zawsze aktualizowane, a system potrafi się losowo zawiesić. Czasami puszcza, a czasami niezbędny jest twardy reset. Mam wrażenie że po updacie biosu jest lepiej, ale tak nie powinno dziać się w ogóle. Katowałem procesor OCCT, memtest64 nie pokazuje błędów, tak samo S.M.A.R.T.

Słyszałem że to może być wina update'u windowsa, ale nie wiem którego

 

Trzecia sprawa to Google chrome i przy każdej  świeżo otwartej stronie nawiązywanie bezpiecznego połączenia przez minutę. Po tym strona nie ładuje się do końca albo jest timeout

 

Jeżeli macie jakieś pomysły to chętnie posłucham, bo mam już dość

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zintegrowana  karta dźwiękowa przejmuje wyładowania elektrostatyczne. Brak odpowiedniej izolacji wada produkcyjna.

2. Instalacja sterowników dla płyty głównej:

https://www.gigabyte.com/Motherboard/Z390-GAMING-X-rev-10#support-dl-driver-chipset

3. Zainstalowane rozszerzenie dla Chrome od antywirusa powodem zdarzenia. Najlepiej odinstalować wtyczkę antywirusa od bezpiecznego wyszukiwania czy oznaczeń bezpiecznych stron. Antywirus dalej będzie chronił przeglądarkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...