Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

egon446

Rozwiązany: Telefon do 1.5K cebulionów dla żony

Polecane posty

Cześć,

 

tak jak w temacie- telefonik dla żony (teraz padł jej właśnie 3letni-swojego czasu flagowiec- HTC one M7). Bez niesamowitych bajerów typu skanery linii papilarnych itd. ale z w miarę dobrym aparatem i mocną baterią.

Pierwsze co mi przyszło na myśl to LG g7 ale chyba tam nie ma kolorowo z baterią a poza tym jakoś nie mam zaufania do LG ze względu na dramatycznie spadającą cenę poszczególnych, nawet flagowych modeli (ani żadnych znajomych z LGkiem żeby zapytać o opinię).

 

Dzięki za pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny LG spadają gwałtowanie bo LG ma jakąś dziwną politykę - wypuszcza swoje telefony w zabójczych cenach, mało kto je kupuje i po ~ pół roku zaczynają się przeceny.

G7 to fajny telefon, ale mocna bateria to chyba ostatnie co można o nim powiedzieć. Sam rozważam przesiadkę na G7, ale ta bateria jednak skutecznie odstrasza...

Pomyśl nad Huawei P20 - dobra bateria, bardzo dobry aparat. Do tego jest dość kompaktowy więc wygodny dla kobiecych rąk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź. 

Właśnie gość w sklepie mi go mocno polecał, ale nie mam zaufania do innych marek niż samsung i HTC (dwa flagowce miałem, teraz mam s8 i byłem zawsze mega zadowolony).

A co sądzisz- zwiększenie budżetu do galaxy S8 ma sens? 

Popatrzę na opinie o p20 i jakieś porównania na YT ;) A jeszcze jakaś ewentualna alternatywa? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S8 też fajna opcja choć tutaj bateria też nie jest najmocniejszą stroną. Ale skoro masz to wiesz jak to wygląda - jeśli cię zadowala taki czas pracy, to ok.

Z innych opcji może LG V30, ale tutaj telefon jest dość szeroki to nie wiem czy kobiecie podpasuje. Możesz też zerknąć na HTC U11, trochę staromodny wygląd z przodu, ale sam telefon bardzo w porządku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...