Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Nargogh

Zagadki konsolowe

Polecane posty

Kurcze w grę grałem, ale tytuł jakoś wyleciał mi z pamięci, zaraz z edytuje posta i podam tytuł ;)

EDIT

Jednak się poddaje, bo na mojej "dyskietce" jest podany tytuł KickMaster, ale po sprawdzeniu na internecie to na 100% nie jest to, wiec tytułu nie mogę podać. Mogę tylko w ramach podpowiedzi powiedzieć, że to co znajduje się na rysunku to jest jeden z kilku bossów w grze, pamiętam też że był tam taki boss z którym walczyło się w chmurach, ale nie wiem czy to komuś coś podpowie ;)

Ps

Pytanie do moderatorów tematu, czy zagadki dotyczące Pegasusa nie powinny być czasem zadawane w dziale Hardcore n' Classic ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę tylko w ramach podpowiedzi powiedzieć, że to co znajduje się na rysunku to jest jeden z kilku bossów w grze, pamiętam też że był tam taki boss z którym walczyło się w chmurach, ale nie wiem czy to komuś coś podpowie ;)
Ba! Z tego co pamiętam to wielki pająk chyba był

Podpowiedź ode mnie: W tytule gry jest imię i nazwisko pewnego pana, co zrobił całkiem sporo nawet niezłych filmów o sztukach walki w tym czasie. No może nie imię i nazwisko, ale pseudonim artystyczny, który jest znacznie lepiej znany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps

Pytanie do moderatorów tematu, czy zagadki dotyczące Pegasusa nie powinny być czasem zadawane w dziale Hardcore n' Classic ?

Chyba jednak bardziej nadaje się do Hardcore n' Classics, a to dlatego że gier na nowsze konsole jest wystarczająco dużo żeby mozna bylo się bawić w tym temacie, a H&C opiera się głównie na starszych grach z epoki Pegasusa. Ale tą jedną żeby nie robić bałaganu proponuje doprowadzić do końca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Conker's Bad Fur Day, rewelacyjna gra na N64 (Conker rozcinający logo N64 wskazuje na to, że to nie remake na konsolę M$).

Odnośnie konsol - myślę, że tu bardziej chodzi o gry stare i/lub trudne, wiadomo, że jeśli ktoś da Super Mario Bros na NES to nikt go do hardkorów wyganiać nie będzie.

EDIT: znowu mnie na elokwencję wzięło ;[

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yare yare... postać to na pewno Kunio-Kun. Problem że gier z nim ukazało się dużo i trochę. Ta jest na bank z NES'a, więc powiem że Nekketsu! Street Basket - Ganbare Dunk Heroes . Szare tło kojarzy mi się z asfaltem, więc strzelam że chodzi o tą koszykówkę :sweat:

Edit

Second shot. Nekketsu Kakutou Densetsu. Jedna ze szkół walki miała podobny strój, a poza tym

pisałeś do tego recenzje dla Encyklopedii RPG, więc chyba tą grę lubisz

:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...