Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Lord Nargogh

Czyje to...?

Recommended Posts

W tym temacie zamieszczamy zagadki obrazkowe przedstawiające określoną część ciała postaci z gry, aktora, piosenkarza, polityka... kogokolwiek. Oczywiście jakakolwiek erotyka odpada. Zabawa polega na odgadnięciu, o kogo chodzi. W razie gdyby zgadujący mieli problemy ze wskazaniem właściciela tej części ciała, zadający powinien zamieścić inny fragment tego samego zdjęcia. Za każdym razem piszemy o jaką część ciała chodzi, np "Czyj to podbródek?" ;)

Dopuszca się również umieszczanie cytatów zgadywanych postaci, ale pod warunkiem, że nie da się ich "wygooglać". Zadający cytat jest zobowiązany przed zadaniem sprawdzić, czy nie da się go zbyt łatwo odszukać. Zabawa polega na odgadnięciu na podstawie wiedzy, a nie google.com ;)

Zasady są podobne jak w innych tematach obrazkowych - tutaj argumentacja jednak nie jest konieczna. (Bo to byłoby bez sensu - "Uważam, ze są to zęby Sylvii Stalinone, bo ona miała takie zęby/próchnicę na siekaczach").

Jak zwykle życzę Wam miłej zabawy, i mam nadzieję że temat się Wam spodoba. Jeśli sami macie jakieś pomysły na nowe zabawy - wiecie, gdzie je umieścić ;)

Obrazki starajcie się umieszczać w tagach

[img][/img]

, ponieważ i tak nie będą zbyt duże, a zabawa będzie dużo prostsza dzięki temu.

Zagadka inicjująca:

Czyj to uśmiech...?

smilery.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...