Skocz do zawartości
Nero93

Smartfon do pracy z pojemną baterią

Polecane posty

Witam, chciałbym kupić smartfona, który będzie mi służył do pracy. Ogarniam dane techniczne, ale w praktyce bywa różnie, nie wiem która firma ma najlepszą ofertę. Nie zamierzam na tym telefonie  ogladac filmów czy grać w coś więcej niż zabijacze czasu z play store albo i nawet nie. Chciał bym żeby ktoś mi polecił cos na prawdę porzadnego. 

To na czym mi najbardziej zależy to

Aparat co najmniej 16mpx
wejście na kartę lub wbudowane 16GB
Wejście na Jacka 3,5
Opcja szybkiego ladowania 
Procesor który sobie na spokojnie radzi z normalnym użytkowaniem
I co najważniejsze (o ile to możliwe) Bateria która wytrzyma
12 godzin na właczonym bez przerwy wifi i wzmożonym uzytkowaniu 
whats up'a i dosyć częstym wykonywaniu połączeń. To jest priorytet. 

Cena nie gra tu zbytniej roli ale nie chce żadnego Iphona 10, samsunga S10 itd. Zależy mi na parametrach powyżej i żeby telefon był dobrej jakości. Reszta może być sprowadzona do minimum.

Mam nadzieję że pomożecie. Z góry dzieki 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, Nero93 said:

Cena nie gra tu zbytniej roli ale nie chce żadnego Iphona 10, samsunga S10 itd. Zależy mi na parametrach powyżej i żeby telefon był dobrej jakości. Reszta może być sprowadzona do minimum.

Prosta sprawa.

  1. Razer Phone (1st Generation) - https://www.amazon.com/Razer-Phone-Display-Front-Facing-Speakers/dp/B077B91954?th=1
    1. 120HZ ULTRAMOTION DISPLAY
    2. 4000 mAh battery for all-day power and stereo front-facing speakers, dual amplifiers, audio adapter with THX certified DAC
    3. Android 8.1
  2. Razer Phone 2 - https://www.amazon.com/Razer-Phone-Unlocked-Smartphone-Snapdragon/dp/B07H9V6PHZ
    1. WIRELESS FAST CHARGING: With large internal 4, 000 mAh battery
    2. STORAGE: 8GB RAM / 64GB storage + micro SD Slot (up to 2TB)
    3.  Android 9.0
Edytowano przez Coenn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 29.06.2019 o 12:40, wojtusz napisał:

sprawdź coś z blackberry np Key2. Czytałem że są wydajne i mają mocną baterię. 

To nie widziałem, że mają jeszcze telefony, zerkam i widze, że ma fizyczną klawiaturę, ciekawe czy wygodnie się z tego korzysta. Już nie pamiętam jak to było mieć taki telefon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opinie te telefony mają niezłe, też robicie dużo literówek jak piszecie na smartfonach? Nie wiem czy to kwestia moich palców ale na dotyku to zawsze pięć razy muszę poprawiać zanim dobrze wyraz napiszę, jak mam jakieś maile służbowe wysłać to zawsze jest to wyzwanie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2019 o 10:53, dendrytt napisał:

opinie te telefony mają niezłe, też robicie dużo literówek jak piszecie na smartfonach? Nie wiem czy to kwestia moich palców ale na dotyku to zawsze pięć razy muszę poprawiać zanim dobrze wyraz napiszę, jak mam jakieś maile służbowe wysłać to zawsze jest to wyzwanie

Myślę że jesteś nie jedyny z takim problem podczas pisania. Dlatego "normalna" klawiatura w BlackBerry to dobre rozwiązanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...