Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GoHomeDuck

Xiaomi mi 9 czy Redmi Note 7?

Polecane posty

Uszanowanie. Chcę kupić sobie nowy telefon. I tak się głowię: co jest bardziej rozsądnym wyborem? Note 7 oferuje wszystko co potrzeba, czy jednak opłaca się dorzucić 1000zł do Mi 9? Nie jestem jakimś smartfonowym maniakiem. ale mimo wszystko rzadko się z telefonem rozstaję. Co byście poradzili?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia tego ile chcesz wydać. Oba telefony są fajnymi opcjami w swoich przedziałach cenowych. Niemniej Mi9 to zupełnie inna półka jeśli chodzi o wydajność, jakość ekranu czy aparatu - to flagowiec, podczas gdy Note 7 to po prostu "solidny telefon za niecałego tysiaka".

Ciekawą opcją może być też Mi 9 Se, ale póki co nie zapowiedziano go na Europę (choć podobno ma być).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Dirian napisał:

Kwestia tego ile chcesz wydać. Oba telefony są fajnymi opcjami w swoich przedziałach cenowych. Niemniej Mi9 to zupełnie inna półka jeśli chodzi o wydajność, jakość ekranu czy aparatu - to flagowiec, podczas gdy Note 7 to po prostu "solidny telefon za niecałego tysiaka".

Ciekawą opcją może być też Mi 9 Se, ale póki co nie zapowiedziano go na Europę (choć podobno ma być).

No właśnie nie wiem ile chcę wydać XD Stać mnie na Mi 9, ale jednocześnie nie chcę szastać niepotrzebnie kasą. Dla laika różnica będzie zauważalna w użytkowaniu obu smartfonów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, ostatnio u mnie w pracy 62-letni facet przesiadł się z Redmi Note 5 na Mi9 i jest zachwycony, więc chyba nawet dla laika różnica jest zauważalna :P 

Jak sobie porównałem do Note 5 którego zresztą sam posiadam, no to generalnie jest przepaść - sam ekran robi ogromną różnicę. Note 7 z kolei wiele lepszy od Note 5 nie jest (pod pewnymi względami nawet gorszy). O jakości wykonania, zdjęć czy szybkości działania nie wspominając. Moim zdaniem warto dorzucić jeśli to nie oznacza dla ciebie jedzenie przez 2 tygodni samego chleba i zapijania wodą. Szczególnie jeśli często nie zmieniasz telefonów - z taką topową specyfikacją Mi9 to telefon który spokojnie na kilka lat powinien wystarczyć.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...