Skocz do zawartości
Dives

Warcraft III, szereg problemów

Polecane posty

Właśnie pobrałem W3 ze strony blizzarda. Kiedyś już tak zrobiłem i wszystko było ok. Teraz wystąpiły następujące trudności:

- nie mogę się zalogować na moje stare konto, szkoda mi go bo miałem na nim już kilka tysięcy gier rozegranych, może je usunęli ale już zdarzyło mi się długo nie logować i czegoś takiego nie było

- nie mogę zmienić rozdzielczości na panoramiczną, właściwie nie mogę jej w ogóle zmienić

- po utworzeniu nowego konta próbowałem dołączyć do kilku gier, zaznaczam wybraną i naciskam "dołącz do gry", wyskakuje mi komunikat "musisz wybrać grę do której chcesz dołączyć"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem takie same cyrki po dłuższej przerwie z tym tytułem i jest to zasługa najnowszego patcha. Wiele osób skarżyło się na te bolączki, ale Blizzard jakoś sobie z tych uwag nic nie robił i chyba nie robi do tej pory. Poszukaj na oficjalnym forum Warcrafta III jakichś informacji, może ktoś ma rozwiązanie tych problemów, bo na pomoc blizza nie ma co liczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2019 o 15:50, Dives napisał:

- nie mogę się zalogować na moje stare konto, szkoda mi go bo miałem na nim już kilka tysięcy gier rozegranych, może je usunęli ale już zdarzyło mi się długo nie logować i czegoś takiego nie było

Blizzard zresetował rangi w Warcraft 3

Dnia 18.03.2019 o 15:50, Dives napisał:

- nie mogę zmienić rozdzielczości na panoramiczną, właściwie nie mogę jej w ogóle zmienić

W patchu 1.29 tymczasowo współczynnik proporcji został wyłączony. Najnowszy patch 1.31 w tym miesiącu. Tryb panoramiczny jest tylko w trybie gry - tylko HUD ma obramowanie rozszerzone o grafikę a menu gry to 4:3.

Dnia 18.03.2019 o 15:50, Dives napisał:

- po utworzeniu nowego konta próbowałem dołączyć do kilku gier, zaznaczam wybraną i naciskam "dołącz do gry", wyskakuje mi komunikat "musisz wybrać grę do której chcesz dołączyć"

Gra jest przypisana do konta Blizzarda więc na poprzednim już gra była aktywowana.

Edytowano przez cali
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...