Jump to content
ehazard72

Gdzie zdobyć pełne wersje z archiwalnych numerów CD-Action?

Recommended Posts

Tak jak w opisie. Poszukuje starych gier, które kiedyś były w CD-Action jak np. (XIII, Psychotoxic, Stolen, Conflict Vietnam, Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy  itp.). Ogółem chodzi mi o gry, których nie można kupić w żadnej dystrybucji cyfrowej.

Załóż temat w Targowisku, szukaj na Allegro, przeczesuj portale z ogłoszeniami (możesz też sam dać ogłoszenia, ale z doświadczenia wiem, że należy się raczej spodziewać skromnego odzewu, ludzie wolą raczej dać ogłoszenie i czekać aż się ktoś zainteresowany zakupem zgłosi niż samodzielnie wyszukiwać chętnych w kategorii "kupię").

Raczej szukać po serwisach typu Allegro, olx, coś powinieneś trafić. 

OK Wielkie dzięki za pomoc. Myślałem, że mógłbym napisać do CD-Action i wysłaliby mi jakieś archiwalne numery w postaci prenumeraty. Co do OLX zobaczyłem kilka ofert, ale nie mam wątpliwości co odbioru zakupu, ponieważ nie miałbym czasu jechać np. do Krakowa po gry, ponieważ pracuje w kratke (raz mam 1 a raz 2 zmianę), no i niestety miałbym problem z transportem.

CD-Action oferuje numery archiwalne do roku wstecz. Starszych nie mają.

Dnia 20.03.2019 o 19:05, ehazard72 napisał:

nie mam wątpliwości co odbioru zakupu, ponieważ nie miałbym czasu jechać np. do Krakowa po gry, ponieważ pracuje w kratke (raz mam 1 a raz 2 zmianę), no i niestety miałbym problem z transportem.

Ale po co jechać? Zwykle można się dogadać co do wysyłki.  Nie raz kupowałem gry na olx i nie było problemów z wysyłką nawet jeśli ktoś nie pisał o takiej opcji w ogłoszeniu. Zawsze możesz też zaoferować, że dodatkowo dopłacisz za wysyłkę jeśli ci bardzo zależy na danym numerze. 

12 godzin temu, Revanchist napisał:

Niektóre z pełnych wersji z CD-A, np. Timeshock!, wylądowały już na GOG-u. Tam możesz poszukać tego, co Cię interesuje.

Przeczytaj dokładnie opis. Szukam gier których nie ma na Steam'ie, Uplay'u, GOG-u czy Originie.

On 4/15/2019 at 8:39 AM, Revanchist said:

Archive to jednak jest skarbnica narodów.

Fakt. Zacne narzedzie, tylko szkoda, ze niewielu ma chec, by cos tam dorzucic od siebie.

Samo nic tam sie nie urodzi.