Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 04/2019

Polecane posty

Ja niestety mimo, że uwielbiam CD-Action, to przestałem go kupować. Ostatnimi numerami jakie kupiłem były 3/18, 12/17 i 10/17. Z ostatnich pełnych wersji zadowolony byłem tylko z South Parka i gier z serii Assassins Creed (które mi się już przejadły). Niestety nowsze numery jakoś mnie nie przekonywały, żebym je kupił, nawet jak miały jakieś fajne recenzje lub artykuły. Czasami mam wrażenie, że jeszcze trochę i CD-Action podzieli losy reszty magazynów z grami i upadnie. Tęsknie za czasami, gdzie CD-Action rozdawał takie gry jak Dead to Rights II, Dead Island, Deus Ex'y, Fable, XIII, Bioshock, Gothiki czy Kroniki Riddicka.

   
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskakuje mnie ta wyższa cena, mimo że nadal jest zdrapka. Czyżby tyle kosztował plakat i folia? No nic. I tak w prenumeracie to nie powinno mnie obchodzić. Przyznam jednak, że takie gadżety jak plakaty nie bardzo mnie kręcą. Plakaty rzadko trafiają w mój wybiórczy gust, a do tego takie poskładane nie wyglądałyby dobrze u mnie nigdzie w mieszkaniu. Ja wolę jak plakat jest zwinięty w rulon i nie ma zagięć, ale jak taki do pisma dołączyć? :P No nie wiem, oddam komuś może. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do nadchodzącego numeru jubileuszowego, tj numer 300 mam nadzieję, że nie wrzucicie plakatów podbijając cenę pisma do 17 zł. Numer urodzinowy zbiera baty nie tylko za pełne wersje, ale warto zauważyć, że dosyć często skaczecie z ceną. Plakat z tego numeru owszem jest dobrej jakości i duży, ale młodszych czytelników tym nie przekonacie. Jakość i zawartość dostępnych tekstów w tym numerze stoi na wysokim poziomie, ale nie zapominajmy, że w dzisiejszych czasach przestaję to wystarczać.

@Toshi650 Co do twoich uwag:

- mi nowa forma Na Luzie odpowiada, stara formuła się po prostu przejadła, a zawsze miło poczytać, co śmiesznego wydarzyło się w redakcji

- co do wstępniaka, kiedyś miał on formę rozmowy między Zbigniewem Bańskim (ówczesnym redaktorem naczelnym), a Jerzym Poprawą (kiedyś zastępca redaktora naczelnego, potem trzykrotnie zostawał głównym naczelnym w CDA, obecnie jest tylko redaktorem ,a kierowaniem pismem powierzył Cormacowi i Spikainowi), ale z czasem taki wstępniak przestał kogoś obchodzić

- ja także chciałbym powiększenia publicystyki, ale nie wszystko zależy od Smugglera, opiekuna działu

- co do karteczki z kodem, kiedyś każdy uniwersalny kod był wypalony laserem na płycie, ale po tej aferze z kodami przez tłocznię (tłocznia umieściła tam kody z poprzedniego numeru, przez co redakcja miała przez miesiąc kupę roboty) postanowiono, że najpierw dawano kod do odpowiedniego serwisu, potem obniżając koszty czasopisma zdecydowano się na zdrapkę

- dla mnie magazyn kulturalny powinien zostać, człowiek żyję nie tylko grami, a chce się dowiedzieć, co nowego w innych dziedzinach rozrywki 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2019 o 20:41, goliat napisał:

D

- ja także chciałbym powiększenia publicystyki, ale nie wszystko zależy od Smugglera, opiekuna działu

 

Sprostowanie. Ja tylko jestem jego sympatykiem i fanem, za Publicystyke odpowiada Papkin,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykopcda.png.225f01c85486271276888cb19c159c06.png

 

1715 PLN za pierwszy numer CDA.*

No! Takich wlasnie czytelnikow magazyn CDA potrzebuje! A nie takich "cebulakow", co nawet 17 zeta poskapia.

 

*a czy to "autentyczny" zakup, tego raczej sie nie dowiesz; kolega sprzedajacego mogl kupic za jego wlasne pieniadze ^^ #konspiracja #zmowa

*z drugiej strony… mam znajomego, ktory "trunek" potrafi zakupic za znacznie, znacznie, znaaaaacznie wyzsza kwote.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakup raczej autentyczny. Nawet za taką ustawkę allegro pociągnęło by haracz 170 zł, także nie wiem czy komuś by się to opłacało.

Zwrotu cebulaki, mam nadzieję, że użyłeś ironicznie. Czy to takie dziwne, że ludzie dwa razy się zastanowią zanim wydadzą swoje pieniądze? Każdy szybko przyzwyczaja się do dobrego. Przyzwyczailiśmy się, że dostajemy więcej za mniej. Tutaj dostajemy mniej za więcej. I w dodatku jest to numer, który powinien być w jakiś sposób wyjątkowy. No i jak się zastanowić, to w sumie jest. Tylko czy o samą wyjątkowość ceny chodziło?

Aha, nie mówcie proszę, że jest super jakości plakat. I tak, jest to zwykła lipa. Zresztą, po przeczytaniu wątku odnoszę wrażenie, że nie jestem odosobniony w takim twierdzeniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Arnoldo said:

Zwrotu cebulaki, mam nadzieję, że użyłeś ironicznie.

Jasne, ze tak. Pisalem to z humorem. Gdybym nie mial prenumeraty, to mocno powatpiewam bym zaplacil 17 zl za numer, czy nawet 11 zl. 

Chyba, ze pojawilo by sie wydanie cyfrowe do nabycia przez apke Google News lub Amazon Kindle, wtedy to co innego.  Za pojedynczy numer CDA na serwerach Google dalbym nawet przeszlo 17 zl, a na Amazon gdzies pomiedzy 11 a 13 zl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni się zgadzam. 11 jeszcze być może. Od jakiegoś czasu kupuję i tak sporadycznie, jak zainteresuje mnie pełna wersja. 17 za tą zawartość, zdecydowanie nie. Trochę szkoda, bo wydania okolicznościowe kupowałem zawsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję coraz częściej z sentymentu. Ani mnie ziębi ani grzeje przejście z DVD na zdrapki, jeżeli i tak to pobrania jest często cała gra.  Prenumeratę właśnie skończyłem (swoją drogą, gdzie jest moja rekompensata za zmiany ceny pisma? czy może po prostu to się wyzerowało i mam się "nie przejmować podwyżkami ceny"?).

Jak trafi się jakaś gra w którą wiem, że zagram / zagrałem to chętnie przeczytam jej recenzję. Do tego publicystyka jest na ogół bardzo ciekawa (aczkolwiek przez niektóre artykuły przebrnąć nie mogę).

Plakat złożony w kostkę? Ścian w domu nie brakuje, ale za każdym razem żona mi powtarza, że nie mam już 15 lat :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Shadow** napisał:

Ja kupuję coraz częściej z sentymentu. Ani mnie ziębi ani grzeje przejście z DVD na zdrapki, jeżeli i tak to pobrania jest często cała gra.

Cóż, płyta była, moim zdaniem, całkowicie zbędna. Fakt, zawsze lubiłem pełniaki z CDA (do tego stopnia, że poświęciłem im magisterkę :D), ale teraz bardziej wolę czytać ich teksty. A jak wrzucą coś fajnego? Super :).

Dodatkowo - niektórzy w tym wątku (i nie tylko...) marudzą na "słabe pełniaki". Jak dodawano Asasyny to czytałem "wszyscy już to mają i ograli. dajcie coś innego". A teraz narzekanie, że dodawane są nieznane gry. Nie dogodzisz :D.

23 godziny temu, Shadow** napisał:

Prenumeratę właśnie skończyłem (swoją drogą, gdzie jest moja rekompensata za zmiany ceny pisma? czy może po prostu to się wyzerowało i mam się "nie przejmować podwyżkami ceny"?).

Napisz do Bauera (na prenumerata@bauer.pl). Ja za kontynuację (do wyboru miałem też zwrot nadwyżki) zapłaciłem 87,60 zł (czyli o 32,40 zł mniej niż bym normalnie zapłacił) ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Shadow** napisał:

Możesz podrzucić linka do magisterki? Chętnie poczytam :)

Niestety, nigdzie (jeszcze) nie umieściłem całości swojej magisterki ;). Chciałem to zrobić, ale nie była taka, jak sobie zaplanowałem (powiedzmy, że wizja prmotora była inna i musiałem się dostosować :P). Ale może kiedyś (z drobnymi poprawkami) wrzucę całość na mojego bloga :).

 

Dla porządku jednak - tytuł brzmiał: "Rodzaje przemocy w grach komputerowych dołączonych jako pełne wersje do czasopisma „CD-Action”
w roczniku 2013" :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 3/31/2019 at 10:53 AM, PaulPGR said:

Mam pytanie czy ktoś wie do jakiej księgarni jest kod na książki z serii Metro? Bo chętnie bym ten kod wykorzystał, ale za Chiny Ludowe nie mogę się doszukać gdzie go wykorzystać.

Musiałeś na odpowiedź trochę zaczekać. :) Kod na książki z serii Metro jest do wykorzystania w Empiku, a konkretniej to na ich stronie internetowej. Wiem, bo akurat jest o tym informacja w piśmie, a co więcej sam dopiero co skorzystałem. A konkretnie to kupiłem Trylogie Metro wydanie limitowane  Exodus. Początkowo myślałem, że wogóle nie skorzystam z okazji, ostatecznie jednak gdy w sklepie zobaczyłem tę książkę postanowiłem dać szansę. No i kilka dni temu sobie zamówiłem, a dzisiaj odebrałem. Powiem w ten sposób - cegłówka to jest spora zarówno pod względem wymiarów jak i wagi, ale jest naprawdę ładnie wydana. Choć niestety trochę nie wygodnie trzyma się w rękach. A czy dobrze to się czyta to jeszcze nie wiem, zaraz zacznę lekturę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...