Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WillTreaty

Brak uprawnień do Pliki Programów (x86)

Polecane posty

Witam,

ostatnio zakupiłem nowy komputer, sam składałem i instalowałem Windowsa 10 i oczywiście chciałem pograć. Na początku miałem problem z samym zainstalowaniem platform typu steam, uplay. Steama nie mogłem w ogóle zainstalować w folderze Pliki Programów (x86) [w instalatorze wywalało chyba na samym początku błąd] natomiast uplay zainstalowałem tam, lecz był z nim wielki problem bo niby działał ale wszystkie interakcje z programem (typu aktualizacja gry) kończyły się błędem o braku dostępu lub po prostu nie działy.  Chciałem przeinstalować na drugi folder czyli zwykły Program Files. Tam już wszystko normalnie działało. Nie pamiętam tylko czy uplay się wcześniej ładnie odinstalował czy po prostu usuwałem tyle plików ile mogłem z Pliki Programów (x86). No i w tym jest problem, dlaczego, mimo że jestem administratorem, nie mam” uprawnień do prawie jakiejkolwiek ingerencji w folder Pliki Programów (x86) ? Czy z tego powodu może też wynikać błąd podczas włączania Assassin’s Creed IV związany z nieznalezieniem obiektu  MSVCR100.dll?

PS Javy również nie mogłem zainstalować w Pliki Programów (x86), lecz w folderze Program Files również nie chciała się zainstalować. Dopiero poza tymi folderami „po prostu” na dysku C się dało. Gry instaluje podobnie, na dysku C w folderze „Gry” (oprócz steam, którego gry instalują się w jego folderze). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2019 o 09:30, WillTreaty napisał:

podczas włączania Assassin’s Creed IV związany z nieznalezieniem obiektu  MSVCR100.dll?

Brakuje bibliotek typu Microsoft Visual C++ Redistributable (x86) lub (x64) odpowiednia dla gry Microsoft Visual C++ 2010 SP1 Redistributable Package (x32) iMicrosoft Visual C++ 2010 SP1 Redistributable Package (x64).

Dnia 25.02.2019 o 09:30, WillTreaty napisał:

nie mogłem zainstalować w Pliki Programów (x86), lecz w folderze Program Files

Brak dostępu może wynikać z uprawnień do modyfikacji więc spróbuj przypisać uprawnienia dla nazwy konta prawy klik na program files (x86 lub x64) --> właściwości --> zabezpieczenia. Drugi powód aplikacja kolidująca dostęp modyfikacji typu antywirus. Trzeci problem z menedżerem kont systemu windows.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...