Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Etiam

Mikrofon Novox NC-1

Polecane posty

Cześć,

Planuje zakup mikrofonu Novox NC-1, lecz zauważyłem, że jest on dostępny (oprócz wersji podstawowej) w wersji "Game". Teraz rodzi się pytanie - czy jest to głównie chwyt marketingowy + zmiany designu danego mikrofonu oraz dołączonych do niego akcesoriów (za czym idzie również wzrost ceny) czy faktycznie jest to trochę inna konstrukcja? Na stronie producenta oba mikrofonu mają taką samą specyfikację. Niestety w internetach nie ma zbytnio dużo informacji o tejże wersji Novoxa, większość recenzji dotyczy zwykłego modelu. Są tu może jakieś osoby, które miały styczność z obiema wersjami lub mogące rozwiać moje wątpliwości? :D

Dodatkowo spytam czy w podobnym budżecie znajdzie się coś innego niż Novox i Superlux E205U godnego polecenia? Superluxa wykluczam na starcie jako, że mam bardzo negatywne doświadczenia z tą firmą jeżeli chodzi o jakość wykonania produktów (sama jakość dźwięku wszystkich słuchawek z jakimi miałem styczność była bardzo dobra ale niestety wykonanie pozostawiało wiele do życzenia). Myszkując po internecie znalazłem coś takiego jak DNA DNC 1U ale liczba jakichkolwiek informacji o nim nie licząc opisów w 2 czy 3 sklepach jakich się znajduje jest praktycznie zerowa.

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Szczególnie na tą pierwszą część :D
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Etiam napisał:

Planuje zakup mikrofonu Novox NC-1, lecz zauważyłem, że jest on dostępny (oprócz wersji podstawowej) w wersji "Game". Teraz rodzi się pytanie - czy jest to głównie chwyt marketingowy + zmiany designu danego mikrofonu oraz dołączonych do niego akcesoriów (za czym idzie również wzrost ceny) czy faktycznie jest to trochę inna konstrukcja?

Mi to wygląda na zmianę designu i dorzucenie statywu. ;)

15 godzin temu, Etiam napisał:

Dodatkowo spytam czy w podobnym budżecie znajdzie się coś innego niż Novox i Superlux E205U godnego polecenia?

Może coś takiego: https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-mikrofonu-usb-alctron-um900/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...