Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
krzydalek

Fallout Tactics - problem z terminalem w Buena Vista

Polecane posty

Cześć,

postanowiłem odkurzyć nieco zebraną niegdyś kolekcję gier i trochę nadrobić zaległości. Padło na Fallout Tactics: Brotherhood of Steel dołączone kiedyś do CD-Action. Grało mi się super do pewnego momentu. Nie wiem czy to jakiś bug czy potrzeba wykonać jakąś dodatkową akcję ale nie mogę przejść przez duże drzwi z terminalem na mapie Buena Vista. Rozwaliłem wszystkie roboty jakie były do tego momentu możliwe, włącznie z Behemotem. Żadna z postaci nie może otworzyć drzwi terminalem pokazując komunikat "Wygląda na skomplikowane". Próby wysadzania zarówno terminala jak i drzwi nic nie dają.

Czytałem gdzieś na Wiki, że do obsługi terminali mierzona jest inteligencja postaci, najlepsza ma 9 czyli chyba ok.

Whoa :D. W FT wieki nie grałem, ale powiedz, w jaki sposób używasz terminala? Po prostu klikasz na nim czy używasz umiejętności Nauka/Science?

Tylko klikam. Na poprzedniej mapie i na tym wyłączającym pola siłowe to wystarczało.

Dzięki wielkie, nie wiedziałem nawet że tak się da :) Wybrałem umiejętności -> Nauka -> Terminal i tadaam, wrota otwarte. Już myślałem, że nie poznam historii do końca.

Nie ma sprawy :). Przygotuj się też na używanie na terminalach/panelach kart (i nie tylko, sam zobaczysz w finale :D ), bo i Nauka nie zawsze zadziała, jeśli akurat twórcy przewidzieli inne rozwiązanie.

Jak znajdziesz w finale odciętą głowę, to nie wyrzucaj jej, przyda się co najmniej raz :D.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.