Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krzydalek

Fallout Tactics - problem z terminalem w Buena Vista

Polecane posty

Cześć,

postanowiłem odkurzyć nieco zebraną niegdyś kolekcję gier i trochę nadrobić zaległości. Padło na Fallout Tactics: Brotherhood of Steel dołączone kiedyś do CD-Action. Grało mi się super do pewnego momentu. Nie wiem czy to jakiś bug czy potrzeba wykonać jakąś dodatkową akcję ale nie mogę przejść przez duże drzwi z terminalem na mapie Buena Vista. Rozwaliłem wszystkie roboty jakie były do tego momentu możliwe, włącznie z Behemotem. Żadna z postaci nie może otworzyć drzwi terminalem pokazując komunikat "Wygląda na skomplikowane". Próby wysadzania zarówno terminala jak i drzwi nic nie dają.

Czytałem gdzieś na Wiki, że do obsługi terminali mierzona jest inteligencja postaci, najlepsza ma 9 czyli chyba ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko klikam. Na poprzedniej mapie i na tym wyłączającym pola siłowe to wystarczało.

Dzięki wielkie, nie wiedziałem nawet że tak się da :) Wybrałem umiejętności -> Nauka -> Terminal i tadaam, wrota otwarte. Już myślałem, że nie poznam historii do końca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy :). Przygotuj się też na używanie na terminalach/panelach kart (i nie tylko, sam zobaczysz w finale :D ), bo i Nauka nie zawsze zadziała, jeśli akurat twórcy przewidzieli inne rozwiązanie.

Jak znajdziesz w finale odciętą głowę, to nie wyrzucaj jej, przyda się co najmniej raz :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...