Skocz do zawartości
olimedi

Nintendo Switch (i nie tylko) - pierwsza gra - pierwsze wrażenia

Czy grasz na Nintendo Switch ?  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy grasz na Nintendo Switch ?

    • Tak
      2
    • Nie
      1
    • Jeszcze nie - planuję kupić
      0


Polecane posty

Cześć Wszystkim ! 

Po dłuższym zastanowieniu czy dobry dział wybrałem na powyższy temat postanowiłem napisać i zapytać się Was drogich użytkowników.

1) Czy są tutaj gracze związani z platformą Nintendo (ogólnie od retro NES SNES itd. do czasu teraźniejszego)

2) Czy są tu na forum, gracze związani z Nintendo Switch ? 

Pytam ponieważ jestem ciekaw jak zaczęła się Wasza przygoda z Nintendo (w tym również z N-Switch), jaka była Wasza pierwsza gra i oczywiściej jakie były lub są nadal Wasze wrażenia. :biggrin:

Zapraszam do udziału w temacie i krótkiej ankiecie.

Pozdrawiam !

Edytowano przez olimedi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja historia z Nintendo jest zapewne podobna do wielu nieco już starszych użytkowników tego forum a więc zaczęła się od NESa :D. Co prawda nie mojego tylko u kolegi ale godzinami zagrywaliśmy się w Mario, Contrę i inne klasyki. Jednak do dziś najbardziej utkwiła mi w pamięci japońska seria gier sportowych. Było tego trochę - lekka atletyka, piłka nożna, hokej a wszystkie miały dwie wspólne cechy - bardzo przyjemny styl graficzny i niezwykła brutalność gdzie nawet w tak niepozornej dyscyplinie jak bieg przez płotki można było przywalić rywalowi listewką. Później w domu miałem masę podróbek NESa, których pełno było do kupienia na lokalnych jarmarkach i oczywiście wszystkie cechowały się krótką żywotnością. Ehh nie zapomnę tego grzebania w dyskietkach na straganach i później rozczarowania w domu gdy na obrazku była efektowna grafika na przykład z postaciami z Dragon Ball a na samej dyskietce po prostu zestaw kilkudziesięciu najpopularniejszych gier jak Mario czy Tetris. Później rodzice kupili mi komputer i do dzisiaj pozostała to moja główna platforma do gier. Szczerze mówiąc do nowszych konsol od Nintendo nie ciągnęło mnie nigdy. Wii traktowałem jako ciekawostkę, którą za pewne ze względu na o wiele słabsze możliwości technologiczne niż PC czy PS 4 rzucił bym w kąt po kilku godzinach gry a że dzisiaj kontrolę ruchową oferuje też platforma od Sony oraz Xbox to prędzej zdecydowałbym się na którąś z nich. Switcha chciałbym mieć tylko ze względu na jedną grę - The Legend of Zelda: Breath of the Wild ale jedna gra to jak dla mnie za mało by wydać 1000zł.

Edytowano przez Arlekin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko Nintendo Wii i trzy pierwsze generacje Gameboya. Wszystko do dzisiaj sprawne. Swego czasu myslalem o Switchu, ale w podrozy wole przegladac internety/czytac ksiazke, a w domu i tak nie mam na tyle wolnego czasu, zeby ogrywac wszystkie tytuly, ktore bym chcial ograc, na tym co juz mam. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Nintendo to miałem styczność dzięki podróbce NES, czyli pegasus. Potem rodzice kupili mi pierwszego kompa i już z konsolami nie miałem styczności. Do dzisiaj miło wspominam takie produkcje, jak pierwsza Contra, Mario, Contra Force, cykl Wojowniczych Żółwi Ninja od Konami (najmilej wspominam 3 część), gra z małą syrenką Ariel, gra o basseballu, sporo było tam znakomitych produkcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja historia z Nintendo zaczęła się trochę inaczej - zacznę od tego że zawsze grałem na PC dopiero później udało mi się zdobyć pierwsza konsole PS3 i tak dalej PS4 , PS Vita. Spędzając dużo czasu na graniu spoglądałem co raz częściej na gry retro NES SNES Gameboy itd. te konsole i gry z tych platform mają niesamowitą magię ... Urzekły mnie więc najpierw rok temu kupiłem fajny zestaw SNESa a w tym roku stałem się posiadaczem N-Switch. Dodatkowo zainwestowałem w abonament Nintendo Online i mogę zagrywać w gry ze NESa kto wie może w przyszłości będzie też możliwość zagrać w gry ze SNES. 
Nintendo rozmyśla nad rozbudową abonamentu więc zapowiada się ciekawie.:D

Natomiast pierwsza gra pełnoprawna zakupiona na Nintendo Switch jest Axiom Verge - naprawdę super gra 

Pozdrawiam:icon_wink:

Edytowano przez olimedi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...