Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TheRoyalPanda

AC Syndicate nie che działać (pls help)

Polecane posty

1 hour ago, Despero23 said:

Sterowniki karty graficznej aktualne? Klient Uplay odpala się poprawnie, może on coś blokuje?

 

20 minutes ago, Despero23 said:

Znalazłem również, że może pomóc ustawienie na wydajności w panelu starowania Nvidia1030619159_ScreenShot02-07-19at10.17AM001.jpg.a152aa54c4c0ab7a730feda3820a7df3.jpg

Podobno niektórym pomogła też instalacja na dysku C

Spróbuje zmienić, dzięki. Grę mam zainstalowaną na dysku C

Edit: Nie działa, niestety

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na forum Steam
Solution for me was to to go game folder, _CommonRedist, and manually update DirecX and the vcredist .exe's. Now it works like it should. (Dont know if it was an installation issue mixing up x86 vs x84...)
Czyli aktualizacja Directx i Visual C++

Mam też:
'I had this and what helped was to go to Nvidia Control Panel, Manage 3D settings, Program settings, select Syndicate and then select High performance Nvidia processor
Panel Nvidii jak wcześniej, tylko opcja niżej Zarządzanie ust. 3D, zakładka Ustawienia programu i musisz znaleźć Syndicate. I właśnie nie wiem o którą opcję chodzi "Wysoka wydajność procesora Nvidii" (High performance Nvidia processor). Wysoką wydajność można ustawić tylko w "Filtrowanie tekstur - jakość". Spróbuj

EDIT: Jakiego masz Windowsa? Duży jest ten dysk C? Bo gra może nie chcieć działać na dysku systemowym (od Windy 8 podobno), gdy zabiera mu jego miejsce zapisu. Wiem że wcześniej radziłem ci zainstalować na dysku C, ale teraz wychodzi że lepiej nie na C :P  Albo radzą przenieśc pliki dźwiękowe z sounddata (bo one sprawiają poroblem) na inny dysk i porobić odnośniki do nich w folderze gry, ale nie jest pewiem czy zwykły skrót starczy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minutes ago, Despero23 said:

Znalazłem na forum Steam
Solution for me was to to go game folder, _CommonRedist, and manually update DirecX and the vcredist .exe's. Now it works like it should. (Dont know if it was an installation issue mixing up x86 vs x84...)
Czyli aktualizacja Directx i Visual C++

Mam też:
'I had this and what helped was to go to Nvidia Control Panel, Manage 3D settings, Program settings, select Syndicate and then select High performance Nvidia processor
Panel Nvidii jak wcześniej, tylko opcja niżej Zarządzanie ust. 3D, zakładka Ustawienia programu i musisz znaleźć Syndicate. I właśnie nie wiem o którą opcję chodzi "Wysoka wydajność procesora Nvidii" (High performance Nvidia processor). Wysoką wydajność można ustawić tylko w "Filtrowanie tekstur - jakość". Spróbuj

EDIT: Jakiego masz Windowsa? Duży jest ten dysk C? Bo gra może nie chcieć działać na dysku systemowym (od Windy 8 podobno), gdy zabiera mu jego miejsce zapisu. Wiem że wcześniej radziłem ci zainstalować na dysku C, ale teraz wychodzi że lepiej nie na C :P  Albo radzą przenieśc pliki dźwiękowe z sounddata (bo one sprawiają poroblem) na inny dysk i porobić odnośniki do nich w folderze gry, ale nie jest pewiem czy zwykły skrót starczy

Mam windowsa 10, dysk ma 223gb i 27,5 wolnych. Ogarne to co napisałeś i dam ci znać czy działa.

Raczej nie w dysku problem, bo wcześniej miałem na dysku E, gdzie miałem wolne z 750gb i też nie działało

Edit: mam ustawione tak i nie działa nadal

Nie wiem czy dobrze robię, ale przenoszę folder PC  z sounddata na dysk E 

A może jeśli sprawiają problem, to czy mogę je usunąć i zrobić weryfikacje plików gry?

 

Przechwytywanie.PNG

Zrobiłem skrót folderu w folderze sounddata, zrobiłem weryfikacje plików gry i wyszło, że nieudana weryfikacja 48 plików (tyle było w tym folderze) 

Międzyczasie mógłbyś poszukać dla mnie innych przyczyn, dlaczego gra nie działa?? Sam nie potrafię znaleźć.

Jak miałem jeszcze niedawno AC:Chronicles China to śmigało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Bobi-wan Kenobi said:

Spróbuj uruchomić z poziomu klienta Uplay. Możliwe, że podczas uruchamiania zostaną zainstalowane jakieś brakujące składniki.

Próbowałem, dzieje się to samo

Macie jakieś inne rady? od dwóch dni nad tym siedzę i nie mogę włączyć gry, a bardzo chciałbym w nią zagrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu zrobił bym tak:

1. Odinstalowałbym grę.

2. Usunąłbym z komputera wszystkie powiązane pliki (folder instalacji, folder w dokumentach i folder w appdata)

3. Przeinstalowałbym sterowniki karty graficznej z zaznaczeniem opcji czystej instalacji.

4. Zainstalowałbym DirectX https://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=35

5. Zainstalowałbym Microsoft Visual C++ (każdą wersję po kolei od najstarszej do najnowszej) https://support.microsoft.com/pl-pl/help/2977003/the-latest-supported-visual-c-downloads

6. Zainstalowałbym grę z poziomu aplikacji Uplay.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Bobi-wan Kenobi said:

Na twoim miejscu zrobił bym tak:

1. Odinstalowałbym grę.

2. Usunąłbym z komputera wszystkie powiązane pliki (folder instalacji, folder w dokumentach i folder w appdata)

3. Przeinstalowałbym sterowniki karty graficznej z zaznaczeniem opcji czystej instalacji.

4. Zainstalowałbym DirectX https://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=35

5. Zainstalowałbym Microsoft Visual C++ (każdą wersję po kolei od najstarszej do najnowszej) https://support.microsoft.com/pl-pl/help/2977003/the-latest-supported-visual-c-downloads

6. Zainstalowałbym grę z poziomu aplikacji Uplay.

Mógłbym spróbować, lecz niewiem czy będę mógł pobrać z Uplay, bo pewnie i tak przekieruje na Steam. A mój internet nie jest najszybszy i musiałbym włączać instalacje na noc. A jednak nie chce mi sie czekać :P.  W każdym razie spróbuję i dam ci jutro znać czy zadziałało, chociaż szerze mówiąc wątpię. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/14/2019 at 9:37 PM, UpiornyOrszak said:

Spróbuj zweryfikować pliki z poziomu Uplay, to taki odpowiednik steamowego sprawdzania spójności plików. Możliwe, że coś się gryzie między plikami obydwu programów i dlatego pojawiają się problemy. 

Po zainstalowaniu przez Steam na Uplay nie mam takiej możliwości

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...