Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

melissana

Dziwne ceny Bitdefender internet security

Polecane posty

Pytanie dość dziwne ale bardzo mnie to irytuję. A mianowicie : za kilka dni wychodzi mi licencja Bitdefender internet security i chciałem ją przedłużyć ( 3 urządzenia 1 rok ) , wchodzę na stronę Bitdefender a tam cena 183 ( w zeszłym roku coś około 153 ) wchodzę na anglojęzyczna stronę a tam 168zł , wchodzę na Omegasoft a tam 109zł. O co tu chodzi ? to są jakieś okrojone wersje ? I dziwne ale na stronie Bitdefender gdy wybieram opcje odnowy licencji to odsyła mnie do strony głównej gdzie mogę wybrać tylko opcję nowa licencja. Wie ktoś może coś więcej na ten temat ? Pozdrawiam :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 
Krzysiek z omegasoft.pl z tej strony :) Jeżeli posiadasz Bitdefender Internet Security to śmiało możesz u nas odnowić licencję. Są to normalne, legalne, pełne wersje. Jeżeli posiadasz konto w Bitdefenderze, bez problemu dodasz do niego zakupioną licencję. Mamy też wersję na 15, 24 i 36 miesięcy.
Czasami tak jest, że u producenta bezpośrednio są wyższe ceny - cenniki bardzo często ustalane są na cały region np. EU, a lokalni sprzedawcy np. w PL mają inne (często lepsze) warunki.
W razie pytań, wiesz gdzie nas znaleźć :)

Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...