Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Akron

Laptop 2,5-3k.

Polecane posty

Cześć,

Chciałbym prosić o pomoc w wyborze lapka do 2,5-3k zł. Laptop nie będzie przeznaczony do gier, raczej do oglądania filmów/prezentacji (często w podróży) i surfowania po necie. Zależy mi na tym, zeby się nie mulił i nie grzał. Jeśli chodzi o wielkość szczerze to dużej różnicy mi to nie robi, po prostu zależy mi na czymś, co będzie wydajne przy swojej wielkości. Windows dołączony do lapka. Ktoś się zna? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, już miałem kupować wspomniany przez @Nietoperz2 egzemplarz, ale w walentynki kod "walentynki" przestał działać :/. Poszukuję zatem dalej. W pozostałych podanych modelach nie podoba mi się duży nacisk położony na dedykowaną grafikę - komputer nie będzie przeznaczony do gier, dlatego wolałbym odjąć trochę temu segmentowi by móc podnieść ogólną wydajność. Jakieś pomysły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej niz mysz i torba interesuje mnie dobry lapek, kryterium wyboru pod tytulem "bo jest na niego promka" nie jest moim zdaniem wlasciwe :D. Szukam po prostu fajnego laptopa do 3k, bez specjalnie podbitej grafiki za to oferującego płynność, szybkość i wydajność działania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.02.2019 o 14:25, Nietoperz2 napisał:

Zobacz HP Pavilion 15 https://www.x-kom.pl/p/470356-notebook-laptop-156-hp-pavilion-15-i5-8265u-8gb-240-win10-ips.html z kodem walentynki w super cenie 2 599  zł

  • Intel Core i5-8265U
  • Ekran IPS
  • SSD SATA:240 GB
  • 8 GB (SO-DIMM DDR4, 2400MHz)
  • Aluminiowa obudowa
  • Podświetlana klawiatura

 

o tym

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...