Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gavriel6

Rozwiązany: Smartfon do 1500 zl

Polecane posty

Jak w temacie, ale z drobnymi zmianami, w porównaiu do podobnych tematów z ostatnich kilku miesięcy. Mój stareńki, wysłużony Samsung Galaxy S4 uległ niedawno zniszczeniu (RIP) i jestem zmuszony szukać zastepstwa. Telefon ma służyc głównie do słuchania muzyki, oglądania Youtuba/Netlixa i serfowania po necie, grania raczej nie przewiduję.

To, co natomiast mój nowy telefon MUSI posiadać, to wejście na kartę micro-sd i jack 3,5 na słuchawki, co niestety ogranicza mi dobór sprzętu, bo praktycznie odpadaja przez to nowsze modele Xiaomi i Huawei, a starsze, jak np. sugerowany w wcześniejszych postach P10, nie jest już niestety dostepny (przynajmniej w sklepach, a nie bardzo chcę się wikłać w allegro). Dobrze by było, gdyby posiadał w miarę szybki (czyt. przesadnie NIE mulący) procek.

Jak na razie patrzyłem na promocje nowych telefonów, ale nowe Samsungi to są wydatki od 1800 zł w góre, i właściwie jedyne, co mi zostaje, to LG G6 i, ew. G7.

Czy możecie cos poradzić na temat alternatywy do tych telefonów, które miały by jack i slot na kartę micro-sd?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem dzisiaj z znajomym i przedstawiłem mu moje typy, on natomiast zasugerował mi Huawei Mate 20 Lite, który, o dziwo, ma wejście na karte sd i złącze jack, technicznie, stoi chyba też wyżej niz LG G6 i G7, przynajmniej na papierze, ma np. octacore, (co prawda na 2,2 GHz). Słyszałem natomiast o jakiś problemach z wyświetlaniem obrazu w serii Mate, wiec nie jestem do końca przekonany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy z wyświetlaczem tyczyły najdroższego modelu Mate 20 Pro.

Natomiast technicznie to Mate 20 Lite jest daleko w tyle za LG G7. G7 to smartphone z najwyższej półki, zaś Mate 10 to półka średnia. Procesor Kirin 710 nie ma podjazdu do topowego Snapdragona 845 z G7 (oczywiście mówię o pełnym G7, czyli LG G7 THINQ, a nie tańszych Fit czy One).

G6 to oczywiście niższa półka, ale to już dość stary telefon to nie można cudów oczekiwać. \

Mate 20 lite za te ~ 1100 zł to ciekawa opcja, no ale do G7 to nie ma startu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, koniec końców zdecydowałem sie na Mate-a 20 Lite, cena trochę słaba, bo 1299 po zniżce, ale mówi się trudno. LG G7 ThinkQ byłby do wzięcia, gdyby był w sieci sklepów stacjonarnych, 1500 zł ale od Bestceny Ltd to jak dla mnie dość duże ryzyko, rzekomo mieli robic przewały na niektórych telefonach, sprzedając modele brandowane jako standardowe, dlatego mieli takie przebicie cenowe, nie mówiąc juz o reklamacjach poprzez odsyłanie telefonu do nich, a potem do samego dystrybutora, bóg wie, ile bym na telefon musiał czekać.

Dziekuje za poradę, temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...