Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

enchantment

Problem przeglądarki

Polecane posty

Cześć,

od krótkiego czasu, sporadycznie, kiedy wchodzę np. na netflixa bądź twitcha i odpalam wideo wyskakuje mi błąd; również w innych miejscach, gdzie występuje jakiegoś rodzaju wideo (np. youtube), a nawet facebook, kiedy np. włączam gifa. Dzieje się tak na operze i na chromie (którego zasadniczo nie używam, stąd wykluczyłem jakiś specyficzny dla opery błąd). 

Błąd nie występuje zawsze przy odpalaniu wideo, ale jeśli wystąpi, to jest dość uporczywy i nie zawsze znika po jednym odświeżeniu. Nie jest w żaden sposób zidentyfikowany: na chrome wyskakuje "kurza twarz...", na operze "strona uległa awarii". 

Nie wiem, co mogło na niego wpłynąć. Instalowałem jakiś czas temu sterowniki przez jakiś program do ich automatycznej aktualizacji. Już tego nie robię - poczytałem i wiem, że nie należy na ślepo ich aktualizować. Niemniej problem nie zaczął występować zaraz po aktualizacji, a przynajmniej tak mi się wydaje. 

Reinstalowałem adobe flash playera oraz zaktualizowałem sterowniki karty sieciowej.  Zrobiłem aktualizację windowsa i biosu (z innych względów) oraz ze strony lenovo kilku innych rzeczy. Wyczyściłem FRST-em rozszerzenia przeglądarki. 

Specyfikacja:
LENOVO 81C7 (Lenovo Ideapad 700-15)
Microsoft Windows 10 Education (64-bitowy)
Intel® Core™ i5-8250U CPU @ 1.60GHz

Intel® UHD Graphics 620
Radeon ™ RX 560

Qualcomm Atheros QCA9377 Wireless Network Adapter
Realtek PCIe GbE Family Controller

Storage
WDC WD10SPZX-24Z10T0
Samsung SSD 960 EVO 250GB

Z góry dziękuję za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, enchantment said:

Błąd nie występuje zawsze przy odpalaniu wideo, ale jeśli wystąpi, to jest dość uporczywy i nie zawsze znika po jednym odświeżeniu. Nie jest w żaden sposób zidentyfikowany: na chrome wyskakuje "kurza twarz...", na operze "strona uległa awarii". 

Obawiam sie, ze nie da rady nic konkretnego tu poradzic. Sprawdz na poczatek moze czy przy polaczeniu przez VPN ten blad tez bedzie wystepowal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...