Jump to content
htc

Mysz + podkładka

Recommended Posts

Witam, ponieważ moja mysz zowie ec1 evo odmówiła posłuszeństwa poszukuje godnego zastępcy dla niej :) oraz nową podkładkę. Na mysz mam powiedzmy 300zł a podkładka 100zł jak warto to 150zł. Dziękuje i pozdrawiam :)

Jesteś leworęczny, czy praworęczny?: prawo

Cena. Ile dokładnie pieniędzy możesz wydać? Czy możliwa jest ewentualna dopłata do lepszego sprzętu?: 300zł, myślę że coś mogę dorzucić

Główne zastosowanie. Do czego będziesz wykorzystywać sprzęt? Do gier, do przeglądania Internetu, do obróbki grafiki/muzyki, do czegoś jeszcze innego? Jeśli do gier, to jaki rodzaj gier preferujesz?: Do gier, CS:GO

Chwyt. W jaki sposób trzymasz myszkę? Czy opierasz na niej całą dłoń (tzw. palmgrip), czy też może opierasz na niej głównie dolną część ręki (tzw. clawgrip)? http://www.test-gear.pl/gripy/: Palmgrip

Kabel. Czy myszka ma być bezprzewodowa, czy przewodowa? Jeśli przewodowa, to jak długi powinien być kabel (czy może to bez większego znaczenia)?: Napewno przewodowa, długość bez znaczenia

Powierzchnia. Na czym myszka będzie pracować? Na biurku, na podkładce (jak tak, to z jakiego materiału)?: Wraz z nową myszą poszukuję też podkładkę, aktualna razer goliathus control alpha już kończy żywotność, fajnie jak by była podobnych rozmiarów lub większa, gram na 450 dpi i mała czułość jeśli ma to znaczenie

Ilość przycisków. Czy potrzebujesz myszki z dodatkowymi programowalnymi przyciskami? Jak tak, to ile ma ich być i jak mają być rozmieszczone (jeśli masz jakieś preferencje w tym względzie)? Czy potrzebujesz takich rzeczy jak np. wychylana na boki rolka?: Nic z tych rzeczy

Pozdrawiam :)

Edited by htc

Z myszek typowałbym: Rival 310 (sam ją posiadam), Rival 600 oraz DM1 FPS

Podkładka: sam jestem posiadaczem niedrogiej Natec Genesis M12 i szczerze ją polecam. W Twoim przypadku może jednak lepiej sprawdzić się Roccat Taito 2017, która jest "wolniejsza" i zapewnia lepszą kontrolę - pewnie przyda się w CS:GO.

Na stronie http://www.test-gear.pl/ znajdziesz testy wymienionych wyżej myszek/podkładek.