Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Artemis

Rozwiązany: STEAM a kupowanie gier

Polecane posty

Spróbuj parę razy, też mi to czasem wyskoczyło a później już było dobrze a kupuje za dolce na eKartę z mBanku, wystarczy ustawić USA, wybrać stan i numer telefonu zeń jakiś, reszta adresu polskiego może zostać, sprawdź czy karta załadowana kasą(o ile musisz ładować) itp.

Nie działa. Po zmianie kraju i numeru telefonu na amerykański i kliknięciu [continue] wyskakuje inny błąd.

Your purchase has not been completed. Your credit card information has been declined by your credit card company.

Note that in some cases, your credit card company may put a 'hold' on funds in your account, but you will not be charged. After reviewing the information below, if you believe your card has been declined in error please try your purchase again.

Chyba sobie odpuszczę i zamówię przez PayPal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuje za dolary z polski stosując trick a adresem bilingowym, ale wlasnie wyczytałem na forach Steam'a, że mogą całkowicie zbanować konto za takie sztuczki:/

Piszę więc, żeby ostrzec wszystkich kupujących. Może warto mieć taki "sprawdzony" adres bilingowy np znajomego. Swoją drogą ciekawe jest, ze ten trick w ogóle działa. Przeciez

podczas weryfikacji płatności sprawdzamy jest numer karty kredytowej, data ważności i adres bilingowy, który, jak by nie patrzeć jest inny :/

Nie wiem juz co o tym mysleć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1 lutego nie działa trick z adresem bilingowym. Być może chodzi tylko o eKartę mBańki. Mam jeszcze eKartę BZWBK, która była dodana do grudniowego numeru CDAction. Karta jest rozliczana w Dolarach więc może jest szansa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...