Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gryzz1y

Skyrim - blokada regionalna przy próbie włączenia ( steam)

Polecane posty

A więc tak mieszkam w niemczech i kupiłem skyrima na g2a normalnie aktywowałem klucz i przy próbie instalacji wyskoczyła mi blokada regionalna więc użyłem vpn udało mi się pobrac i zagrać ale potem przez 2 dni przy włączaniu musiałem używac vpn a od wczoraj steam nie chce włączyć mi gry z powodu blokady regionalnej przy grze jest zainstaluj a jak klikam zainstaluj to jest napiane ,, Skyrim nie jest dostępny w twoim kraju " vpn działa sprawdzałem na stronach moje ip i lokalizacje ale steam tak jak by widział moją prawdziwą lokalizacje czy możecie mi pomóc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skyrim ma blokade regionalna. Kupiony w PL egzemplarz (ew. polski cd-key) bedzie odrzucany przy probie przypisania do konta Steam jesli jestes poza PL. Kontakt z pomoca Cenegi oraz przeslanie im zdjecia klucza z paragonem zakupu rozwiazuje problem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minutes ago, 47 said:

Tak. Kup Skyrim bezpośrednio przez steam.

A jakbyś jednak upierał się przy tym g2a, to kup klucz bez blokady regionalnej...

Chodzi mi o sposob gdy nie bede musial wydawac kolejnych 100 zl na gre

14 minutes ago, Tesu said:

Skyrim ma blokade regionalna. Kupiony w PL egzemplarz (ew. polski cd-key) bedzie odrzucany przy probie przypisania do konta Steam jesli jestes poza PL. Kontakt z pomoca Cenegi oraz przeslanie im zdjecia klucza z paragonem zakupu rozwiazuje problem. 

Ale ja go odpalilem w niemczech bez problemu i vpn wiec powinno mi wgl pokazac ze nie moge aktywowac w niemczech a normalnie przypisalo mi do konta

5 minutes ago, gryzz1y said:

Chodzi mi o sposob gdy nie bede musial wydawac kolejnych 100 zl na gre

Ale ja klucz wpisałem  w niemczech bez problemu i vpn wiec powinno mi wgl pokazac ze nie moge aktywowac w niemczech a normalnie przypisalo mi do konta

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, gryzz1y said:

A więc tak mieszkam w niemczech i kupiłem skyrima na g2a normalnie aktywowałem klucz i przy próbie instalacji wyskoczyła mi blokada regionalna więc użyłem vpn udało mi się pobrac i zagrać ale potem przez 2 dni przy włączaniu musiałem używac vpn a od wczoraj steam nie chce włączyć mi gry z powodu blokady regionalnej przy grze jest zainstaluj a jak klikam zainstaluj to jest napiane ,, Skyrim nie jest dostępny w twoim kraju " vpn działa sprawdzałem na stronach moje ip i lokalizacje ale steam tak jak by widział moją prawdziwą lokalizacje czy możecie mi pomóc?

  1. Konto Steam masz na jaki kraj? Niemcy?
  2. G2A wrzuca Cie na sklep danego kraju zaleznie od tego z jakiego adresu IP wchodzisz. Mnie wrzuca z automatu na g2a.com/en-us/, a wiec na amerykanski. Nabyles klucz do Skyrima w sklepie na ktory kraj? Niemcy?
  3. VPN uzywales aby laczyc sie z jakiego kraju?
  4. Twoja rzeczywista lokalizacja to...? Niemcy?

 

 

25 minutes ago, mmisiu22 said:

Weź ściągnij sobie orbot i odpal powinno zadziałać 

Ogarnij sie.

  1. Orbot to apka na Androida.
  2. Orbot to proxy server do obslugi sieci TOR.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę, ale możecie się przyczynić do tego, że Valve skasuje konto gryzzliemu (w sumie mogli to zrobić nawet zaraz po tym, jak wyczaili, że z VPN korzysta, no ale widać byli "łaskawi" i "tylko" grę mu zablokowali):

Cytat

You agree that you will not use IP proxying or other methods to disguise the place of your residence, whether to circumvent geographical restrictions on game content, to purchase at pricing not applicable to your geography, or for any other purpose. If you do this, Valve may terminate your access to your Account.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, Blackhand said:

Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę,

Zdajem(y) sobie.

20 minutes ago, Blackhand said:

"tylko" grę mu zablokowali

Nikt mu manualnie nic nie zablokowal… Jak odpowie na moje pytania, to byc moze dojdziemy, co tam nie hula.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...