Skocz do zawartości
Problematyk12

Guild Wars 2 problem z zakupem gry

Polecane posty

Siemka, chciałem sobie dziś kupic guild wars 2 zestawik z hearth of thorns i pof prosto ze strony  anet, ale za cholere nie umiem kupić tego paypalem. Otóż po wybraniu metody płatności jako paypal wyskakuje mi okno z paypala z informacją abym dodał kartę kredytową, której nie posiadam XD chciałem to kupić w taki oto sposób : doładowanie paypala przelewem z banku -> zapłacenie paypalem za gierke, ale nie umiem tego zrobić :( Da się to cholerstwo jakoś normalnie kupić? przelew prosto z banku nie jest dostępny w Polsce niby.. Paypal prosi o karte kredytową, której nie mam.. paysafecard niedostępny ;x

Pomocy!! :D 

3 hours ago, Problematyk12 said:

Otóż po wybraniu metody płatności jako paypal wyskakuje mi okno z paypala z informacją abym dodał kartę kredytową, której nie posiadam XD chciałem to kupić w taki oto sposób : doładowanie paypala przelewem z banku -> zapłacenie paypalem za gierke, ale nie umiem tego zrobić :( Da się to cholerstwo jakoś normalnie kupić?

Hmmm. Byc moze PP chce Twoja karte debetowa dla weryfikacji. Dokonales procesu weryfikacyjnego? Gdy ja zakladalem konto PP (sto lat temu), wowczas byly dostepne 2 metody weryfikacji:

• uzytkownik robi przelew bankowy na podany rachunek bankowy PP,
  • lub PP blokuje na przypisanej wczesniej przez uzytkownika karcie platniczej pewna kwote

Bez zweryfikowanego konta PP chyba nie ma zakupow...

Edytowano przez Coenn

ja nie mam karty przypisanej do pp, tylko konto

jak pisze kolega wyżej musisz zweryfikować konto, pp wyśle Ci małą sumę na konto, a Ty odsyłasz mi tyle samo, a przynajmniej tak było kiedyś :P

zawsze możesz kupić guild wars na allegro albo https://muve.pl/szukaj?query=guild+wars

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.