Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

REGE

Killing Floor

Polecane posty

Zapraszam wszystkich tych którzy maja UT2004 do instalacji tego moda, bo ludziska naprawdę warto. Ta gra ssie mocno bardzo bardzo mocno. Ale co tam instalujcie jestem zawsze wieczorami(najlepszy klimat jest). Obrona korytarzy z kumplami w oceanarium przed chordą zombi bezcenna!!!!! A i gra jest nawet trudna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem tego moda, ale mam dwa problemy. Pierwszy jest taki że nie znajduje mi do niego żadnych serwerów, z reguły trzy albo cztery. Drugi problem jest taki, że na żaden z tych serwerów nie mogę wbić. Pobierają mi się potrzebne pliki i wywala komunikat "niezgodność pakiety UT2003 fonts" i wywala mnie do pulpitu. Wydaje mi się że to problem wersji spolonizowanej przez CD Projekt. Także mimo szczerych chęci ja raczej nie pogram :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja proponuję kupić grę Killing Floor, jakiś czas temu była recenzja w CDA. niestety nie jest dostępna wersja pudełkowa, i trzeba zamawiać przez Steam ;)

gram od premiery w maju i jeszcze sie nie znudziłem :) niedługo nadchodzi jakiś patch który doda najlepsze mapki customowe, wyłonione w konkursie dla mapperów :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jestem chętny do grania. KF zakupiłem w wakacje ale dopiero teraz zacząłem grać z powodu świątecznego patcha. Trochę mnie zaskoczył poziom trudności ale po paru rundach na Beginner szybko oswoiłem się z zasadami gry i daję radę, tylko perki muszę nabijać. Przez weekend "zmarnowałem" 10h na grę, wciąga niesamowicie :) Fajnie by było zagrać z rodakami. Zaproszenia wysłane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odświeżyć temacik, wczoraj zainstalowałem swój samodzielny Killing floor, powiem że wrażenia są przednie, tylko teraz potrzeba dobrego zespołu, tak więc zapraszam do wspólnej gry mój nick na steamie:marcintheviruz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto chętny zagrać w moda niech wbija na server [MiA] Zombusiness | KF2.52,gram przeważnie codziennie od 21(choć zdarza się też grac później^^) mój nick [M2]Ghost (ewentualnie NL4PL albo VirusPunk).

Mój nick na xfire to blake943

Jak by co dajcie znać na xfire(moje gg coś ostatnio szwankowało i narazie go nie używam)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temacik.

Gra jest na prawdę dobra i dosyć tania (jakiś czas temu w biedronce była ^^). Kooperacja, system klas, levelowanie i shop świetnie są wykonane. Wszystko stoi na Unreal Engine 2.5 dzięki czemu grafika jest przyzwoita. Można efektownie odstrzelić kończyny do tego dochodzi bullet time ;d Dubbing typowo angielski ale nie jest zły ^^ Muzyka jest świetna idealnie dopasowana do gry zwłaszcza w rundzie z bossem ;] Przeciwnicy są dobrze zróżnicowani nie różnią się tylko HP i atakiem każda klasa wroga posiada jakąś specjalną zdolność co powoduje, że gra jest diabelnie trudna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...