Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

PC lepsze od konsol?

Polecane posty

Noktis, co ty za przeproszeniem pierd****? Na konsolach nie ma patchów? . Właśnie gierczę sobie w FC2, a jako że dość dawno go nie odpalałem zdążył nowy patch wyjść. Konsola, po uruchomieniu gry sama mnie o tym poinformowała i dokonała akutializacji. To kolejny plus konsol. Wszyscy grają na tym samym, najnowszym patchu.

Tiaa, a na PC jak wiadomo za patchami trzeba przekopać pół internetu... Dla Twojej informacji: wszelkie gry steamowe się aktualizują automatycznie. Nawet o nic nie pyta: po prostu odpalasz Steama i jak któraś z zainstalowanych gier ma nową wersję to automatyczna aktualizacja. W przypadku pozostałych najczęściej wystarczy odpalić grę, wejść w multiplayer i starać się połączyć z oficjalnym serwerem. Aktualizacja zostanie przeprowadzona automatycznie (sam tak aktualizuję wszystkie gry Blizzarda oraz Relic). aha, dzięki za argument, że konsole też mają patche. Nie omieszkam skorzystać przy następnej okazji, jak jakiś "mastah" wyskoczy, że gry konsolowe są od razu idealne i nigdy nikt ich nie poprawia.

Jeszcze raz usłyszę argument typu "gry na konsole kosztują 200-300zł to nie wiem co zrobię. W sklepach można bez problemu znaleźć tanie gry na konsole. Beowulf- 30zł, Halo 3/Gears of War/Assassina Creed - 80zł.

Tiaa, Beowulf to przecież hicior nad hiciory. To, że na metacritics ma oceny na poziomie 44-51 punktów to na pewno wielki spisek.

Gears of War mam na PC za 50 zł. Assassina za 70. Więc nadal taniej.

Do tego dochodzi allegro, można tam kupić nówki np. GoW2 w granicach 100-120zł. Do tego dochodzi praktycznie nie istniejący na PC rynek wymiany gier. Na konsolach nie ma też żadnych upierdliwych zabezpieczeń, wkładasz płytkę i najzwyczajniej sobie grasz, nawet instalacja nie jest obowiązkowa.

Heh, chyba muszę w każdym temacie, gdzie konsolowcy twierdzą jakie to PC jest drogie i ile tysięcy na porządny sprzęt trzeba wydać, też pisać, że bzdura, bo Allegro i będzie taniej. I tak tak, Gears of War 2 mające już ponad pół roku kosztuje 100-120 zł. Faktycznie okazja, szkoda tylko, ze na PC za tyle masz grę świeżo wydaną, a po pół roku to zwykle jest już w jakiejś platynie/klasyce czy innej serii.

sUk - bo Ty nie umiesz zrozumieć tej logiki ;] Ja pamiętam, jak przy poprzedniej generacji konsol instalacja to było to śmierdzące i niepotrzebne, co jest domeną durnych pieców. Oczywiście jak weszło na konsole to nagle stało się fajne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze coś: W mnieeeeeeejszych miastach i miasteczkach znacznie łatwiejszy jest dostęp do gier na PC. Po konsolowe trzeba jechać trochę dalej (jeśli ktoś nie kupuje przez internet, bo wtedy problem praktycznie nie istnieje).

Poza tym Konsole mają to do siebie, że zajmują telewizor. Przychodzi ktoś potem obejrzeć film i trzeba przerwać grę. PC nie stwarza takich problemów.

Ale w obronie konsol: Ładnych parę lat temu grałem na PS1 (lol) u kuzyna w Mortal Kombat i później w inną wersję na PC. I znacznie bardziej intuicyjna jest gra na padzie. Więc to na czym się lepiej gra po prostu zależy od gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Twojej informacji: wszelkie gry steamowe się aktualizują automatycznie.
W drugim swoim poście pisalem o psx ale chyba go nie czytałes.

Poza tym PC jest urządzeniem wielozadaniowym, mozna sobie na nim instalowac różne systemy operacyjne, programy, tworzyć filmy, witryny www, programować, grać w gry itd... Konsole pod tym względem maja spore ograniczenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że PC jest lepsze od Konsoli, Ponieważ:

1.Nie pograsz w CoD na Padzie (chyba że ktoś ma jakieś przyzwyczajenia dziwne)

2.Reedycje (ew. Moddingi) gier Chociażby Fallout 3 czy TES:Oblivion

3.MMO ale wysyp darmówek na PC może trochę denerwować. W każdym razie na konsoli nie PoExpisz

4.Komputer służy ci lepiej (nauka, wirtualne zakupy, satyryka (Joemonster.org) niż konsola

5.Gry są tańsze i bardziej dopracowane niż na Konsole (nie wszystkie (GTA IV, grafika lepiej, ale optymalizacja kicha))

A co do Konsoli jedna rzecz mi przychodzi:

1.Na Konsolach jest więcej Bijatyk (Bo to Japończycy grają i dlatego Bijatyk typu Naruto, Bleach, Dragon Ball brak na PC)

And The Winner Is:

Score: 5:1 PC WIN!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) nawet instalacja nie jest obowiązkowa.

Jak ja uwielbiam przerabianie negatywnych atrybutów na pozytywne :) Instalacja się przydaje - z dysku dane szybciej się wczytują. (Mass Effect)

Uważasz że to iż masz wybór czy chcesz grę instalować czy nie to jest minus? Taaa... Poza tym nie wszystkie gry wczytują się szybciej z dysku np. Halo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PCty cały czas ewoluują, tzn. wychodzą na rynek coraz to lepsze części do blaszaków, a i producenci gier nie próżnują... wysyp gier na przestrzeni ostatnich powiedzmy 5 lat stał się tak potężny, że nie sposób tego wszystkiego ogarnąć.

Jeśli chodzi o konsole, to są one tak jakby...hm..niezmienne, przemijające... kiedy to wyszedł X360? 2lata temu? Nie pamiętam, ale chyba mniej/więcej tyle lat temu. A teraz Microsoft mówi, że za 10lat X360 to będzie przeżytek... PS'a się nie czepiam[chociaż mógłbym:p], bo to dobra konsola, ale swoje lata też ma...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że PC jest lepsze od Konsoli, Ponieważ:

1.Nie pograsz w CoD na Padzie (chyba że ktoś ma jakieś przyzwyczajenia dziwne)

To samo ja mogę napisać o PC. Trzeba być naprawdę dziwnym żeby umieć celować myszką. Posadź przed kompem i konsolą osoby które nigdy w nic nie grały i każ im grać w CoD. Rezultaty na obu platformach będą beznadziejne bo to tylko kwestia przyzwyczajenia.

2.Reedycje (ew. Moddingi) gier Chociażby Fallout 3 czy TES:Oblivion

Na konsolach też są reedycjie, do tego dochodzi allegro i wymiana gier, na PC tego nie ma.

3.MMO ale wysyp darmówek na PC może trochę denerwować. W każdym razie na konsoli nie PoExpisz

Nie ma tych gier bo nie ma na nie popytu. Kiedyś wykupiłem sobie abonament na WoW na 2 miesiące na gra znudziła mi się po 2 tygodniach. IMO MMO są strasznie nudne i nie dziwi mnie ich brak na konsolach.

4.Komputer służy ci lepiej (nauka, wirtualne zakupy, satyryka (Joemonster.org) niż konsola

Nie wiem czy wiesz ale konsole są do grania. Poza tym PS3 po wgraniu windy/Linuxa działa jak PC

5.Gry są tańsze i bardziej dopracowane niż na Konsole (nie wszystkie (GTA IV, grafika lepiej, ale optymalizacja kicha))

Są bardziej dopracowane, nie ma to jak podać jakieś info z du*y. Jakieś statystyki może podasz? Codo ceny gie to już się na ten temat wypowiedziałem powyżej.

A co do Konsoli jedna rzecz mi przychodzi:

1.Na Konsolach jest więcej Bijatyk (Bo to Japończycy grają i dlatego Bijatyk typu Naruto, Bleach, Dragon Ball brak na PC)

Ta, konsole mają więcej bijatyk, no i mamy więcej FPS'ów (jak kilka milionów ludzi może grać w te gry na padach? mutanty jedne!), gier akcji, sportowych i wyścigowych. Do tego na konsolach gry ukazują się szybciej (zanim wyjdą na PC ich cena spadnie i na obu platformach kosztują tyle samo, tylko na kompach dłużej się na daną produkcję czeka), jest więcej dem, więcej osób online (jest to skutek piractwa na PC i małej liczby sprzedanych egzemplarzy). Konsolowe gry są też lepiej optymalizowane i wychodzi na nie więcej DLC.

And The Winner Is:

Score: 5:1 PC WIN!

No cóż, u mnie wyszło 5:0 konsole, a to ci dopiero. Po za tym dyskusja w tym temacie jest bez sensu, większość osób wypowiadających się po stronie PC nigdy na Next-Genach nie grała, albo swój kontakt z nimi ograniczyła to do gry w sklepie, czy u kumpla. Sam przez 9 lat grałem na PC (kilka razy go zmieniałem lub modernizowałwm) i to pozwala mi się IMO wypowiedzieć trochę obiektywniej, w końcu z oboma platformami mam kontakt na co dzień i nie piszę na podstawie co-mi-się-tam-wydaje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po za tym dyskusja w tym temacie jest bez sensu, większość osób wypowiadających się po stronie PC nigdy na Next-Genach nie grała, albo swój kontakt z nimi ograniczyła to do gry w sklepie, czy u kumpla.
Ale czemu cały czas piszesz o grach? Głownym przeznaczeniem konsoli jest granie w gry, natomiast PC oprócz tego ze można sobie pograć to służy do bardziej ambitnych celów, i dlatego PC jest lepszy. To forum czytasz i piszesz na nim przy użyciu konsoli?

Ja konsoli nie kupię z dwóch powodów:

1)potrzeba mi sprzętu nie tylko do grania

No i jeszcze cena, zamiast kupić nową konsole mozna kupic nowego PC :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiesz ale konsole są do grania. Poza tym PS3 po wgraniu windy/Linuxa działa jak PC

To może sobie ew PS3 kupie, jeśli w przyszłości rynek gier PC się załamie... (pesymistyczna wizja). Ja jestem na tyle wciągnięty w modowanie, że bez programów do grafiki 3D nie przeżyje ;)

A poza tym następny plus dla PC: Występuje w wersji przenośnej, czyli w postaci laptopa. Tak, wiem, wiem dobre laptopy do gier kosztują kupe szmalu, ale zawsze istnieje taka opcja. Na konsolach niemasz tak fajnie, bo te przenośne konsole, to jakieś małe >CIACH!<

Nie przepraszaj a nie pisz, po prostu - Ran

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noktis, co ty za przeproszeniem pierd****? Na konsolach nie ma patchów? . Właśnie gierczę sobie w FC2, a jako że dość dawno go nie odpalałem zdążył nowy patch wyjść. Konsola, po uruchomieniu gry sama mnie o tym poinformowała i dokonała akutializacji. To kolejny plus konsol. Wszyscy grają na tym samym, najnowszym patchu.

Jeszcze raz usłyszę argument typu "gry na konsole kosztują 200-300zł to nie wiem co zrobię. W sklepach można bez problemu znaleźć tanie gry na konsole. Beowulf- 30zł, Halo 3/Gears of War/Assassina Creed - 80zł. Do tego dochodzi allegro, można tam kupić nówki np. GoW2 w granicach 100-120zł. Do tego dochodzi praktycznie nie istniejący na PC rynek wymiany gier. Na konsolach nie ma też żadnych upierdliwych zabezpieczeń, wkładasz płytkę i najzwyczajniej sobie grasz, nawet instalacja nie jest obowiązkowa.

Porównująć ceny gier , trzeba dać im równe szanse.

W dniu premiery gra z wyższej półki na konsole to 200-250 zł .... na PC 80-120. Po pewnym czasie zazwyczaj tanieją jedne i drugie.

Co do patchy , w ogóle ich nie powinno być . Końcowy produkt powinien być bez wad.W innym wypadku mogę powiedzieć że kupujemy towar wybrakowany.

Konsole dla mnie miały przewagę kiedyś , bo żadnych łatek nie trzeba było.Jak widać się to zmieniło i upodobniają się do PC.

Jak dla mnie wyższość PC nad konsolą to :

- sterowanie

- ceny gier i częstsze polonizacje

Minusy :

- no cóż , na kanapie się nie rozłożę. :)

Jeśli chodzi o grafikę daje remis . Ma być ładnie ... niekoniecznie mnie interesują wszelkie nowe bajerki wsadzone w gry .... których tak faktycznie nie widać podczas grania.

Gdybym miał w domu PC i konsole to ...... używałbym jedno i drugie.

FPS , RTS , RPG na PC . Gry sportowe/wyścigowe/zręczniościówki - Konsola.

Może warto pomyśleć zanim kupi się kolejną kartę graficzną o 20% wydajniejszą od poprzedniej i pieniądze przeznaczyć na zakup konsoli :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważasz że to iż masz wybór czy chcesz grę instalować czy nie to jest minus? Taaa... Poza tym nie wszystkie gry wczytują się szybciej z dysku np. Halo.

Jak już sUK wcześniej wspominał. Kiedyś jak konsole wczytywały gry z płytki i nie miały takiego cudownego wynalazku jak dysk twardy to była wielka zaleta. Bo gier nie trzeba instalować itd. Teraz jak jest możliwość zgrania gry na dysk konsoli to raptem z tego też się robi zaletę. To jak w końcu wolicie? Bo takie przekuwanie dawniejszych "zalet" PC na obecne konsole to już mi pachnie fanbojstwem. Teraz to fajnie jest, bo konsola stanowi jednolitą zamkniętą strukturę. Wszystkie gry śmigają bez potrzeby martwienia się o konfigurację i sterowniki. A jak powiedzmy wyjdzie nowa generacja z możliwością zmiany układu graficznego na lepszy, dowolną konfiguracją ilości pamięci itp. To też stanie się nagle zaletą konsol?

Co do patchy , w ogóle ich nie powinno być . Końcowy produkt powinien być bez wad.W innym wypadku mogę powiedzieć że kupujemy towar wybrakowany.

Tak to już jest niestety. Podobnie jak powyżej. Kiedyś konsolowcy uznawali to za wyższość swoich platform, że nie muszą ściągać żadnych patchy, bo mają produkt dopracowany (gry). A ściąganie patchy na PC to było zuo, bo ci ciemni PCtowcy kupowali jakieś beta wersje gier. Teraz raptem możliwość upatchowania gry na konsoli to plus :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak w końcu wolicie? Bo takie przekuwanie dawniejszych "zalet" PC na obecne konsole to już mi pachnie fanbojstwem.

Bardziej hipokryzją. :smile:

Teraz to fajnie jest, bo konsola stanowi jednolitą zamkniętą strukturę. Wszystkie gry śmigają bez potrzeby martwienia się o konfigurację i sterowniki. A jak powiedzmy wyjdzie nowa generacja z możliwością zmiany układu graficznego na lepszy, dowolną konfiguracją ilości pamięci itp. To też stanie się nagle zaletą konsol?

Oczywiście, że tak by było. Ani przez chwilę nie wątp w to :smile: Toż wystarczy przeczytać post Dives'a, w którym to niby wielką zaletą PS3 jest możliwość instalacji Linuxa. Czyli kiedy to PC jest maszynką z wieloma zastosowaniami to jest źle i od zawsze to był argument przeciw ("Co z tego, że na PC możesz tyle rzeczy, my mówimy tylko o GRANIU i tutaj jest gorszy"). Jednak jeżeli część z tych możliwości pojawia się na konsoli to hoho, od razu zaleta. Ale ubaw muszę przyznać mam przedni - zatwardziały Xboxowiec broni konsol dając PS3 jako przykład :laugh: Tylko jakież to typowe :smile:

Tak to już jest niestety. Podobnie jak powyżej. Kiedyś konsolowcy uznawali to za wyższość swoich platform, że nie muszą ściągać żadnych patchy, bo mają produkt dopracowany (gry). A ściąganie patchy na PC to było zuo, bo ci ciemni PCtowcy kupowali jakieś beta wersje gier. Teraz raptem możliwość upatchowania gry na konsoli to plus :huh:

No ba. Dorzuć do tego to, że dodatki do gier uchodziły w oczach konsolowców za wyłudzanie kasy, bo przecież dlaczego nie dali tego od razu? Teraz za to wszelkie DLC łykają ze smakiem i nawet nie pisną, że to przegięcie. Albo jak to kiedyś jedyne prawdziwe multi to niby był split screen, piwo i koledzy w pokoju, a nie jakiś tam Battle.net i inne wymysły. Za to teraz XBL to takie cudo i w ogóle.

O czymś takim, że najwyraźniej konwersja konsola -> PC grę postarza, a PC -> konsola odmładza to chyba nie ma co pisać (San Andreas na PC pół roku spóźnienia i już były głosy, jakiego to odgrzewanego kotleta PC dostaje. Jednak rok opóźnienia pomiędzy Half Life 2 PC a konsolowym w niczym nie przeszkadzał).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może popatrzymy w przyszłość. Dragon Age: Origins, Mass Effect 2 też wyjdą na konsole, a nie tylko na Peceta.

Dragon Age PC już jest gotowy, tylko EA blokuje wydanie... Gdyby Bioware było w stanie wydać ten tytuł samodzielnie to pecetowcy już by grali. Z Mass Effect to akurat dałeś świetny argument, ale za PC. Popatrz: sam stwierdziłeś, że jedynka była exclusivem przez pół roku. Jednak dwójka jest od razu zapowiedziana też na PC. Więc kto tu stracił? :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, konsole mają więcej bijatyk, no i mamy więcej FPS'ów (jak kilka milionów ludzi może grać w te gry na padach? mutanty jedne!), gier akcji, sportowych i wyścigowych. Do tego na konsolach gry ukazują się szybciej (zanim wyjdą na PC ich cena spadnie i na obu platformach kosztują tyle samo, tylko na kompach dłużej się na daną produkcję czeka), jest więcej dem, więcej osób online (jest to skutek piractwa na PC i małej liczby sprzedanych egzemplarzy). Konsolowe gry są też lepiej optymalizowane i wychodzi na nie więcej DLC.

No to po kolei: Więcej Fpsów mówisz? Bardzo ciekawe, a udowodnisz to? Chyba na konsoli nie pograsz chociażby w klasyke taką jak pierwszy Cod?Gry na konsolach ukazują się szybciej- zgadzam się ,ale tylko zdecydowana mniejszość. Więcej osób online, chyba jakiś żart! A WoW??? Wychodzi więcej DLC płatnych a na blaszakach dostaniemy np. taki płatny zestaw map na konsoli do COD 5 za darmo na pececie^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do różnych typów gier różny sprzęt sprawia się lepiej. Zarówno konsole, jak i PC mają swoją niszę - nawet jeśli nie jest to sztywny rozdział gatunkowy i gdyby było inaczej, jedno lub drugie po prostu nie ostałoby się. Dyskusja o wyższości jednego nad drugim sprowadza się do tego, w co dany osobnik chce grać, innymi słowy - jest do rozważanie o wyższości bananów nad jabłkami.

Mmm, jabłka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ przed chwilą pisałem o konsolach, czas zmienić front ]

[ tak jak poprzednio, wiele z tego, co napiszę, mogło być już powiedziane ]

1. Ceny gier są nieporównywalnie niższe, a możliwość kupienia czegoś w eXtra klasyce, podczas gdy obok to samo stoi w konsolowej wersji po 200zł za sztukę - BEZCENNA.

2. Nie dla wszystkich to plus, ale tytuły komputerowe w większości są lokalizowane.

3. Na konsoli nie napiszesz pracy magisterskiej, nie podliczysz wydatków z zeszłego miesiąca, nie zaznasz przyjemności tworzenia prezentacji.

4. Surfowanie po necie jest o wiele przystępniejsze na kompie.

5. Niejednokrotnie tytuł, którego twórcy zarzekali się, że "wyciśnie z konsol ostatnie soki" spokojnie śmiga w najwyższych detalach na dwuletnim sprzęcie.

6. Argument trochę głupi, bo taki jak w przypadku konsol - tak filmy, jak i muzykę oraz zdjęcia możesz bez stresu chłonąć prze monitorem.

7. Duży monitor full HD - ok. 1500-2000zł. Duży telewizor full HD - ok. 7000-8000zł. ( dane, jak to mówi Smuggler, raczej wzięte z d*py, ale pokazują, co trzeba )

8. Ze względu na łatwość pisania gier, na PC ukazuje się wiele tytułów kompletnie niszowych, ale diabelnie grywalnych ( np. The Path )

9. Na konsolach komfort grania w RTSy jest bardzo znikomy, a i w FPSach sterowanie nie jest najlepsze ( nie mówię, że złe, sam gram w strzelanki na padzie z niezłą precyzją, ale... ). Jeśli w kompie klawiatura nie wystarcza, po prostu dokupuje się pada.

10. Znajdźcie mi pismo konsolowe, które dodaje płytkę z trailerami, demami i pełniakami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedłóg mnie konsole nie sa lepsze od PC z peceta wiecej wycisniesz konsola znów jest mobilna ale trudno sie gra na padzie w fps w mmo itp. jedynie to gry sportowe przygodówki typu prince of persia to tylko na padzie najlepiej ale pada mozesz podpiac do komputera i ma sie to samo na konsole trudno piraci sie gry na kompa bez problemu pewnie to jakis tam plus dobrze mieć w domu to i to na konsolach jest trudniejsza nawigacja po tym wszystkim myzka jest o wiele wygodniejsza bez dwóch zdań to ma swoje plusy i wady i to ma swoje plusy i wady tak czy inaczej PC Forever

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Tyczy sie tylko gier):

Wszystko sprowadza sie do tego w jakie typy gier lubimy grac oraz jaki sposob grania jest dla nas wygodniejszy (mysz czy pad?). Jezeli ktos lubi grac w sportowki typu np PES wybierze konsole i bedzie sie klocil z pecetowcami, ze PES mniej grywalny na komputerze; z drogiej srtony jak ktos lubi wszelkiego rodzaju strategie/rts'y wybierze pc i bedzie wypominal konsolowca gorowanie pecetow w tych gatunkach gier.

Klotnia ogolnie bezsensu bo i tak kazdy bedzie bronil swojej platformy (to tak jak np klotnia co jest lepsze: samochod czy motor?).

Tematem tematu (hmm.. fajnie brzmi:p) jest: CZYM PC jest lepsze od konsol?, a nie: CO jest lepsze pc czy konsole? Zauwazylem ze zrobila sie z tego klotnia: co jest lepsze?

Moim zdaniem Wielkim plusem PC jest ich uniwersalnosc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym w czym PC przewyższa konsole jest przede wszystkim otwartość, każdy może wejść w system dopisać coś, stworzyć coś nowego. Widział ktoś fanowskie mody do gier na Konsole? Na PC'ty jest ich multum. Konsole nie służą już tylko do grania, można oglądać filmy, zdjęcia itd. ale nie można tego wszystkiego edytować... a na PC, można.

Kwestia gier

Niektóre gry lepiej się prezentują na konsolach (gry sportowe, platformówki), inne lepiej na PC (FPS'y, RTS'y). Spowodowane jest to tym, że podstawowym narzędziem do sterowania konsolą jest pad, który z łatwością można podłączyć do PC, klawiatury i myszki do konsoli nie podłączysz.

Często poruszana przez graczy jest kwestia FPS'ów, nie prawdą jest że na konsolach się nie da w nie grać, ale też nie ma sensu porównywać precyzji celowania myszką do innych kontrolerów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pc forever na konsole z powodu braku myszki praktycznie nie da sie zrobic bo sterowanie "strzalkami" jest niewygodne i powolne a jak masz autocelowanie to headshoty itd sa kwestia crita jak w wowie do tego klawiszy jest mniej i sterowanie jest mniej wygodne...nie ma na konsolch myszki - i przez to sa wg mnie do d....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pc forever na konsole z powodu braku myszki praktycznie nie da sie zrobic bo sterowanie "strzalkami" jest niewygodne i powolne a jak masz autocelowanie to headshoty itd sa kwestia crita jak w wowie do tego klawiszy jest mniej i sterowanie jest mniej wygodne...nie ma na konsolch myszki - i przez to sa wg mnie do d....

Sory za Offtop ale,

Prosimy jednak tylko o poważne, uzasadnione, sensowne wpisy(...)

I takie pytanko do Ciebie, grałeś kiedyś w jakiegoś shootera na konsoli? Przyznam, że myszka w tych grach jest niezastąpiona, ale na padzie grać sensownie się da.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...