Skocz do zawartości

PC lepsze od konsol?


Hut

Polecane posty

Dobra z RPG masz racje ale jednak i tak jest więcej argumentów o ty że to konsola jest lepsze tfu pomyłka pc oczywiście ;p, jeśli obalisz przynajmniej jeszcze dwa argumentu to mogę być nawet skłony do remisu.

Hmm w zasadzie aktualnie grafika na konsolach jest równa tej na PC a znając życie za jakiś czas znajdą sposób, żeby jeszcze coś wycisnąć z konsol. Ceny gier są wyższe ale jak zauważyłem na przykładzie kumpla na Allegro można jest znaleźć w przyzwoitych cenach... z tym, że używane wciąż kosztują tyle co PC-towe nówki. Ostatnio niestety na PC coraz więcej jest gier w windows live co skutecznie utrudnia ich ponowną sprzedaż i uważam to za głupotę, w przypadku takiego np. PS3 można bezproblemowo kupić grę na Allegro ukończyć ją w 100% (ze wszystkimi Achievementami) i sprzedać komuś innemu kto również będzie mógł ukończyć grę w 100%... w przypadku PC coraz rzadziej jest taka możliwość. Co do polonizacji coraz popularniesze stają się serwisy typu Steam czy Impulse na których też każda gra jest po angielsku, poza tym nie oszukujmy się, póki co angielski jest językiem który każdy, przynajmniej w podstawach, znać powinien, a do większości dzisiejszych gier (poza RPG czy przygodówki) w zupełności wystarczy aby zrozumieć fabułę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

No widzisz - brak rynku wtórnego nie jest wielką przeszkodą jeżeli chodzi o PC z prostego powodu - niewielu potrzebuje używanych gier. Jest to spowodowane właśnie mniejszą ceną w porównaniu do konsol. Grafika... z pewnością znajdą się sposoby na wyciśnięcie więcej z konsol, ale całe szczęście rozwój się zatrzymał. Dla przykładu Mass Effect 2 będzie miał bardzo podobną grafikę do powiedzmy BioShocka - gry która już swoje lata ma. Ma to swoje plusy i minusy. PCtowcy nie muszą zmieniać sprzętu, twórcy gier nie muszą wydawać tyle kasy itp. Jednak prowadzi to do zastoju :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zywotnosci to nie jest to zaden punkt dla konsol - gry na konsole ukazuja sie (na jedna generacje) powiedzmy przez ok. 5 lat. W tym czasie nie trzeba na kompie wymianiac nic - mozna zmniejszyc detale. I teraz tylko nie krzyczec, ze tu nie o to chodzi - gry na konsole po takim czasie tez sa mocno ograniczane graficznie i tylko dlatego chodza plynnie. Karta graficzna GF8800 ukazala sie pod koniec 2006roku i do dzis mozna na niej grac na full detalach w niemal kazdy tytul.

Co do monitora to mozna nawet ponizej 500zl kupic i bedzie bardzo dobry. Siedzac przy biurku na prawde nie trzeba wiecej niz 17-19 cali (tylko, ze przez glupie konsole coraz wiecej gier jest wyswietlanych tylko w panoramie, a wtedy taki monitor w formacie 4:3 zmniejsza sie o polowe...). Ja swoj monitor kupilem za 1000zl od acera - 4 lata temu i jakos daje rade. W kazdym razie nie liczac AC i FEAR2 nie odczulem zadnych negatywow bo gram w sieci i im mniejszy ekran tym lepiej.

'Dobry monitor 900zl' - do dobrego kompa monitorow z wbudowanymi glosnikami sie nie kupuje, a bez nich mozna znalesc cos lepszego po znacznie nizszej cenie.

Jesli chodzi o rynek wtorny - nie wiem jak w Polsce, ale w UK gre na PC mozna kupic taniej niz jej uzywana wersje na konsole. I tytul na PC jest nowy nie rozpakowywany przez nikogo. Oczywiscie nijak ma sie to do swiezych produkcji (ale na konsolach tez nikt nowych gier za grosze nie daje), ale calkiem niezle tytuly mozna znalesc bardzo tanio - ME, FC2, BiA:HH, F3, DS znalazlem ponizej 10funtow za nowe kopie. W przypadku x'a tylko DS jako uzywana kopia kosztowala 8.50funtow.

BTW: Pozdrawiam tego Aidahofila (czy jak mu tam) - nie bedziesz mnie uczyl manier bo to ty do mnie zaczales mowic jakbym mial 5lat.:P Odgryzlem sie tylko dlatego, ze nie lubie jak ktos sie tak zachowuje probujac wesprzec swoje argumenty.

A jesli chodzi o grafike to podalem extremalny przyklad, ale tyczy sie to wiekszosci gier. Wytlumacz mi dlaczego (skoro jak twierdziles kompy dogonily next geny dopiero jakis rok temu) gry sprzed niemal 2 lat (Bioshok, CoD4, NFS:PS, GoW,) mialy lepsza grafe na PC? Dlaczego w maju 2007 kiedy zostaly ujawnione pierwsze info na temat NFS:PS w CDA Al pisal, ze na PC gra powinna wygladac lepiej przez wieksze mozliwosci? Jak to sie ma do tego co ty napisales?

'Ok, co do pierwszego twego zdania... udowodnij, ze grafe miales lepsza... To co bylo w moim poscie, na ktory odpowiedziales...:' Mam udowodnic, ze grafe mialem lepsza? Prosze - mialem lepsze tekstury i wieksza ostrosc. Inaczej sie tego udowodnic chyba nie da... To tak jakbym powiedzial 'jestes pijakiem' - udowodnij, ze tak nie jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiego sterowania spodziewałeś się po padzie? że precyzją przebije myszkę + klawiaturę? daj spokój :E

Widzisz więc że na pc jest o wiele lepsze sterowanie w grach FPS

Zwłaszcza bijatyki których jest od groma na Piecu. Normalnie jesteśmy zalewanymi kolejnymi Mortalami albo Soul Calibury :E

Sorry miało być na konsole ;p

Odejmij ten twój "głośnik" a wyjdzie ci ze 3500.

Konsola 1300 zł, telewizor 2200 zł pacz masz racje xD, a co do głośników to prawda w telewizorze masz wbudowane, ale nie są one zbyt dobrej jakości. Czyli jednak czasem warto kupić ten ''głóśnik" ;p.

W obecnych czasach komputer jest niezbędny i jest w prawie każdym domu i to nie jest argument. Wątpię żeby ktoś kto nie miał komputera kupował konsolę :E.

Czyli jest to argument że komputer jest jednak lepszy, bo go prawie każdy ma w domu ;p

Z gier wymieniłeś tylko Killzone 2, a gdzie reszta tytułów takich jak Devil May Cry, God Of War, Little Big Planet, Ninja Gaiden nie wydaję ci się że konsola jest wymarzoną platformą gdzie można grać w szybkie zręcznościowe tytuły? ;]

Owszem mogłem napisać więcej tytułów, wymieniłem Killzone 2 bo chodziło mi o FPS na konsole, ta gra nie jest taki hiciorem za jaką się ją uważa. Jest to po prostu przeciętnym FPS z beznadziejnym sterowaniem.

Do next-genów można podłączyć również myszkę ;)

Można zliczyć na palcach u ręki ile osób ma myszkę do konsoli, inaczej jest z padam.

Za podaną przez ciebie cenę mamy już 1/3 konsoli. A podlicz koszta procka, płyty głównej, zasilacza... ;) (prawda, można kupić kartę dobrą, która przetrzyma te dwa, trzy lata, oraz tańszą niż te 500 zł, ale ja tu mam obalać argumenty laugh.gif )

Komputer i do bardzo dobry kosztuje w granicach 2000 zł, nie będę wszystkiego podliczał, wystarczyć spojrzeć do jakiegoś konfigurtora,

to prawda można kupić nawet i 9600 gt za 300 zł i ta karta w zupełności wystarczy do gier na 3 lata i nie mówię tu o graniu w niskich detalach

Yhm... A jaki monitor dałeś do porównania? Bo co prawda widziałem 19" za 450 zł... ale 32" to również duży wydatek, zasypujący tą przepaść...

Nie zrozumiałem tego. Chodzi ci o kupno 32'' lcd do PC ;p

Tutaj konsola przegrywa z PC-tem, ale to dla tego że została stworzona właśnie do zabawy. PC z początku natomiast był maszyną do pracy, potem wyewoluował w taki swoisty kombajn ;)

I właśnie dla tego że PC jest takim kombajnem jest lepszy od konsoli.

Jest jeszcze sprawa JAKOŚCI tych polonizacji... czasem (tylko czasem? laugh.gif ) lepsza jest wersja angielska ;)

Nie wiem, nie komentuje, nie grałem nigdy w spolszczoną grę na konsolę no może w FIFE 09 xD, wiec nie wiem jak to jest z polonizacją gier na tą platformę

Myślę że będzie lepiej. Dlaczego? Ano dla tego że twórcy, operują przy jednym tylko rodzaju sprzętu. I będą coraz to lepiej go wykorzystywać. A PC? Ciągłe powstawanie coraz to nowych kart graficznych, chipsetów... rozwojowi to w pewnym sensie służy... Ale im więcej, szybciej, tym gorzej dla gier. Zresztą, widać po niektórych, jaką mają optymalizację...

Myślę że tu masz racje ;p, wystarczy spojrzeć jak twórcy gier wycisnęli ostatnie soki z PS2 taki chociaż by God of War II

Tak jestem zadowolony panie Dante ;p, szczerz to gdybym miał więcej hajsu to kupił bym zarówno komputer jak i konsole ale niestety w Polsce jest jak jest, ale to już inny temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbawiła mnie ta dyskusja przecież każdy gracz wie że konsola jest lepsza tylko PC-towcy nie chcą się przyznań. A tu kilka powodów dlaczego konsola jest lepsza, aha i wypowiadam się tylko o PS3:

-jak już tak mówicie że na PS3 nie da się grać w FPS-y to jesteście mało zorientowani w temacie sprzętu, MOŻNA PRZECIEŻ KUPIĆ FRAGA FX 1 albo 2 (to myszka do PS3)

- i jeśli mówicie że na PS3 nie da się szybko pisać to prawda ale... przecież jest voice chat a każdy z moich kolegów który gra na PS3 radzi sobie z porozumiewaniem się z ludzmi, a więc po co odkładać mychę żeby szybko coś napisać, skoro możesz trzymać fraga i od razu gadać, wierzcie mi to jest 3x lepsze 3x bardziej skuteczne i 3x szybsze niż w przypadku kompa, a więc GOOD BYE PC

FRAG FX 2 jest kompatybilny ze wszystkimi grami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbawiła mnie ta dyskusja przecież każdy gracz wie że konsola jest lepsza tylko PC-towcy nie chcą się przyznań. A tu kilka powodów dlaczego konsola jest lepsza, aha i wypowiadam się tylko o PS3:

-jak już tak mówicie że na PS3 nie da się grać w FPS-y to jesteście mało zorientowani w temacie sprzętu, MOŻNA PRZECIEŻ KUPIĆ FRAGA FX 1 albo 2 (to myszka do PS3)

- i jeśli mówicie że na PS3 nie da się szybko pisać to prawda ale... przecież jest voice chat a każdy z moich kolegów który gra na PS3 radzi sobie z porozumiewaniem się z ludzmi, a więc po co odkładać mychę żeby szybko coś napisać, skoro możesz trzymać fraga i od razu gadać, wierzcie mi to jest 3x lepsze 3x bardziej skuteczne i 3x szybsze niż w przypadku kompa, a więc GOOD BYE PC

FRAG FX 2 jest kompatybilny ze wszystkimi grami

Potwierdzam,efekt gry na FRAG FX 2 jest powalający,a do tego jeszcze ten voip,ale pecetowcy nie kumają klimy KZ2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbawiła mnie ta dyskusja przecież każdy gracz wie że konsola jest lepsza tylko PC-towcy nie chcą się przyznań.

Ja na ten przykład jestem graczem. No i wcale nie wiedziałem, że konsola jest lepsza od PC. :ohmy: To żeś mnie miszczu oświecił.

A na poważnie, to ani wiedziałem, że jest lepsza, ani tak nie uważam. Wręcz przeciwnie. Uważam PC za lepszy. No i co teraz? :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbawiła mnie ta dyskusja przecież każdy gracz wie że konsola jest lepsza tylko PC-towcy nie chcą się przyznań.

Rozbawił mnie ten post, przecież każdy GRACZ wie, że liczą się gry, a nie platforma, tylko fanboye nie potrafią tego przyznać.

-jak już tak mówicie że na PS3 nie da się grać w FPS-y to jesteście mało zorientowani w temacie sprzętu, MOŻNA PRZECIEŻ KUPIĆ FRAGA FX 1 albo 2 (to myszka do PS3)

I ciekaw jestem ile osób w skali globu to zrobiło. No chyba, że to kolejny argument w stylu "ja i moi kumple to mamy to na pewno ma to każdy."

- i jeśli mówicie że na PS3 nie da się szybko pisać to prawda ale... przecież jest voice chat a każdy z moich kolegów który gra na PS3 radzi sobie z porozumiewaniem się z ludzmi, a więc po co odkładać mychę żeby szybko coś napisać, skoro możesz trzymać fraga i od razu gadać, wierzcie mi to jest 3x lepsze 3x bardziej skuteczne i 3x szybsze niż w przypadku kompa, a więc GOOD BYE PC

No tak, bo przecież na PC coś takiego jak komunikacja głosowa nie istnieje. Ventrilo, Skype, Team Speak to na pewno tylko mity.. I znowu wypowiadanie się o wyższości konsol na podstawie jednego sprzętu, i to wcale nie najpopularniejszego (za to najdroższego). Jakież to wygodne.

Good bye fanboyu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam PCta, PSone, PS2 i GBA :D I Stwierdzam, że do gier najbardziej nadaje się... PC.

Konsole, to właściwie często się używa, jak wpadają znajomi, żeby pograć w jakiegoś starszego NFSa na PS2. I Uważam, że u wielu osób tak jest.

Na codzień obcuję z komputerem - ma on napewno więcej gier, programów, możliwości rozbudowy (co w gruncie rzeczy jest plusem dla fanów hardware'u). Konsola to może być dodatek do pokoju z komputerem. Nigdy nie odwrotnie ;], bo żaden X360 czy PS3 nie zastąpi możliwości komputera.

Tak jak i dla biedniejszych użytkowników (teoretycznie) na konsole raczej mało jest gier freeware. A na PC? Całe mnóstwo!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeśli mówicie że na PS3 nie da się szybko pisać to prawda ale... przecież jest voice chat a każdy z moich kolegów który gra na PS3 radzi sobie z porozumiewaniem się z ludzmi, a więc po co odkładać mychę żeby szybko coś napisać, skoro możesz trzymać fraga i od razu gadać, wierzcie mi to jest 3x lepsze 3x bardziej skuteczne i 3x szybsze niż w przypadku kompa, a więc GOOD BYE PC"

Bo jak wiadomo tylko PS3 posiada takowy voice chat a PCtowcy nie mają nawet mikrofonów w słuchawkach... Teamspeak czy Ventrillo to też jest jakiś mit... ehh mam nadzieję, że kolega witcher próbował ironizować bo jeżeli cały ten post na serio to mi już ręce opadają...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbawiła mnie ta dyskusja przecież każdy gracz wie że konsola jest lepsza tylko PC-towcy nie chcą się przyznań. A tu kilka powodów dlaczego konsola jest lepsza, aha i wypowiadam się tylko o PS3:

-jak już tak mówicie że na PS3 nie da się grać w FPS-y to jesteście mało zorientowani w temacie sprzętu, MOŻNA PRZECIEŻ KUPIĆ FRAGA FX 1 albo 2 (to myszka do PS3)

- i jeśli mówicie że na PS3 nie da się szybko pisać to prawda ale... przecież jest voice chat a każdy z moich kolegów który gra na PS3 radzi sobie z porozumiewaniem się z ludzmi, a więc po co odkładać mychę żeby szybko coś napisać, skoro możesz trzymać fraga i od razu gadać, wierzcie mi to jest 3x lepsze 3x bardziej skuteczne i 3x szybsze niż w przypadku kompa, a więc GOOD BYE PC

FRAG FX 2 jest kompatybilny ze wszystkimi grami

A co gracze na PC to już nie gracz ;]. A tego Frag FX to pewnie każdy ma, no i te urządzenie nie jest tanie w porównaniu do myszki, dobra myszka do wydatek 100 zł, Frag fx v.2 250 zł

A na PC nie ma voive chatu ?

Aha czyli widać że masz nikłą wiedzę o PC, no nic pora się żegnać wichter :E pozdro dla konsolowców trzymajcie się ciepło xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muahahaha widzę, że niektórzy zaczynają zachwalać stuff, który upodabnia konsole do PC, żeby tylko wytrącić argument z ręki. Każdy niech gra na czym lubi, bez fanboystwa :) Dla mnie w wojnie konsole vs PC jest remies. Sam wolę to otatnie ze względu na przywyczajenia. Szkoda tylko, że dystrybutorzy traktuja PC-towców jak graczy drugiej kategori. Gdyby nie pijawki na PC to rynek byłby zdecydowanie lepszy. Gry nie kosztują wbrew pozorom kosmicznie dużo ( chyba, że chodziłoby o nowości na konsole), by się tłumaczyć w taki głupi sposób: Nie mam kasy ( w domyśle wydalem wszystko na sprzęt). Peace

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muahahaha widzę, że niektórzy zaczynają zachwalać stuff, który upodabnia konsole do PC, żeby tylko wytrącić argument z ręki.

Przecież to standard :smile: Ja już dawno się przyzwyczaiłem do tego, że w wojnie platform jest tak, że "wada" PC jest wadą dopóki konsole tego nie dostaną. Wtedy robi się to zaletą konsol.

Patche: kiedyś cecha typowa dla PC i konsolowcy po tym jeździli ile wlezie. Teraz patche są też na konsolach i nagle to nie problem, bo się same ściągają.

Dodatki: też narzekano, że pecetowcy są dojeni poprzez dodatki do gier, a przecież to mogło być od razu. Ale DLC to już super sprawa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, właśnie przeprowadziłem test na pewnym starociu, Call of Duty WaW. Włączam grę na PC, pierwszy serwer (obowiązkowe czekanie przy ściąganiu jakiegoś moda, który nie zmienia w rozgrywce absolutnie nic), jakieś boty latają po mapie, zero komunikacji. Drugi serwer, dzieci (łamiąc przy okazji zasady ortografii) wyzywają się na chacie tekstowym. Serwer trzeci, znowu boty, zero komunikacji, Włączam CoDa na XO, jakiś tryb gry którego jeszcze nigdy nie testowałem, losowy serwer. Oo zaskoczenie, ci ludzie żyją, rozmawiają ze sobą (potrafią to robić nawet bez "fucków" w co drugim zdaniu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za badania mistrzu :) Wchodzenie na serwery losowe to faktycznie głupi pomysł. Ja wole wypróbowane serwery z w miare stałą ekipą. Ludzie gadają, grają drużynowo i wogóle. No ale jak swój czas zdaje się na łaske losu... to się nie dziwie :) Ja nie lubie polegać na przypadku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za badania mistrzu :) Wchodzenie na serwery losowe to faktycznie głupi pomysł. Ja wole wypróbowane serwery z w miare stałą ekipą. Ludzie gadają, grają drużynowo i wogóle. No ale jak swój czas zdaje się na łaske losu... to się nie dziwie :) Ja nie lubie polegać na przypadku.

Popieram, dzięki serwerom ze stałą ekipą rozgrywka jest przemiodna. Większość z tego co grałem w CS:S grałem tylko na jednym serwerze, i wtedy jest prawdziwy klimat :) Znalezienie dobrego serwera to też nie jest super trudne zajęcie, do czegoś są przecież te wszystkie rankingi i game-monitory ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie komentuje, nie grałem nigdy w spolszczoną grę na konsolę no może w FIFE 09 xD, wiec nie wiem jak to jest z polonizacją gier na tą platformę

Ja tu mówiłem o polonizacjach na PieCa... ;)

Rozbawiła mnie ta dyskusja przecież każdy gracz wie że konsola jest lepsza tylko PC-towcy nie chcą się przyznań. A tu kilka powodów dlaczego konsola jest lepsza, aha i wypowiadam się tylko o PS3:

-jak już tak mówicie że na PS3 nie da się grać w FPS-y to jesteście mało zorientowani w temacie sprzętu, MOŻNA PRZECIEŻ KUPIĆ FRAGA FX 1 albo 2 (to myszka do PS3)

- i jeśli mówicie że na PS3 nie da się szybko pisać to prawda ale... przecież jest voice chat a każdy z moich kolegów który gra na PS3 radzi sobie z porozumiewaniem się z ludzmi, a więc po co odkładać mychę żeby szybko coś napisać, skoro możesz trzymać fraga i od razu gadać, wierzcie mi to jest 3x lepsze 3x bardziej skuteczne i 3x szybsze niż w przypadku kompa, a więc GOOD BYE PC

Footshot ! (yours :D), bo :

- nikt tu nie mówił że NIE MOŻNA grać w FPS-y na PS3... (chyba... :D)

- voice chat, jeach. Konsola tym PC-ta zmiażdżyła... a to że to było (wcześniej niż na konsoli), jest i będzie na PC to nie ważne... ;)

Masz rację, właśnie przeprowadziłem test na pewnym starociu, Call of Duty WaW. Włączam grę na PC, pierwszy serwer (obowiązkowe czekanie przy ściąganiu jakiegoś moda, który nie zmienia w rozgrywce absolutnie nic), jakieś boty latają po mapie, zero komunikacji. Drugi serwer, dzieci (łamiąc przy okazji zasady ortografii) wyzywają się na chacie tekstowym. Serwer trzeci, znowu boty, zero komunikacji, Włączam CoDa na XO, jakiś tryb gry którego jeszcze nigdy nie testowałem, losowy serwer. Oo zaskoczenie, ci ludzie żyją, rozmawiają ze sobą (potrafią to robić nawet bez "fucków" w co drugim zdaniu).

Kurczę, na PC widać tylko dzieci grają. Na konsolach za to sami PRO dorośli, te sprawy.

A wchodzenie na LOSOWY serwer jest dowodem idealnym, by nas, dzieci PC-ta, pogrążyć w rozpaczy... (swoją drogą ciekawe czemu na XO wrażenia z jednego serwu podałeś. Ja tam przy prowadzeniu badań sprawdziłbym więcej, i na PC-cie, i na konsoli...)

A co do moda... im starsza gra, tym więcej trzeba pościągać. Bo patche usprawniające rozgrywkę (nie uwierzę że NIC nie zmienił...)się pojawiają...

Ja gram sobie czasem w UT3, i nie narzekam że muszę ściągnąć nową mapę czy dodatek. Bo przynajmniej te nowe mapy są tworzone, co urozmaica i przedłuża rozgrywkę... ;)

Konsola to wykastrowany komputer.To krótkie zdanie powinno skończyć ten temat...

I kolejny fanboy... coraz częściej ich tu widać... :(

EDIT @ down :

Sorki, źle cię widocznie zrozumiałem, ale sam przyznasz że to zabrzmiało trochę fanboyowsko... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanboyem,poczytaj moje wcześniejsze posty przyjacielu.A jak nazwiesz Xboxa który uruchamia gry tak jak na Pc w medium i który ma o wiele mniej możliwości

od kompa?A poza tym Pctowiec bez konsoli przeżyje a Konsolowiec bez Pceta?(Wiadomo przeżyjesz nawet nie mając ani tego,ani tego drugiego ale wiadomo o co chodzi)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś jakiś sprytny fachowiec na konsoli i używając tylko konsoli napisze grę na tą konsole uznam wyższość konsol nad PCtami ;] jak ktoś wyżej napisał Pctowiec bez konsoli się obejdzie ale Konsolowiec bez Pecetów by nie istniał bo jak by nie było wszystkie gry które są na PS3,Xklocki są i będą pisane na PCetach a to ze te gry nie wychodzą na Pecety to tylko czysty chwyt marketingowy aby kupować konsolki ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam to samo co S4nch3z. Sony i Microsoft chciały doprowadzić do podobnej sytuacji jaka kiedyś miała miejsce z np.monitorami CRT,które sztucznie wyparto LCDkami.

Ale plan się nie powiódł i coraz więcej gier,które były konsolowymi exclusive'ami gości także na PCtach,które jednak okazały się najpopularniejszą platformą grową. Ja osobiście posiadając PCta nie widzę sensu kupowania konsoli,bo i po co? dla exlusive'ów?eee... mam dobrego pada za 70 zł i już nie widzę żadnej róźnicy pomiędzy tymi platformami,a wybór jakby większy na PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...