Jump to content
Sign in to follow this  
konio52

Rozwiązany: clock watchdog timeout

Recommended Posts

Witam, mam problem, doszly do mnie nowe podzespoly ( płyta,ram,procek) wszystkko przelozylem, poskręcalem, zrobiłem format, windows zainstalował się ok ale już od pierwszego uruchomienia jest problem...komputer wiesza się średnio 5 minut po starcie...czasami wywala bluescreen clock_watchdog_timeout i komputer się resetuje, od wczoraj to juz jakieś 20 razy...nie da się zrobić nic. Nie mam pojęcia czy bios był aktualizowany ( na stronie komputroniku nie ma ani slowa..) zrobiłem to sam, ale po zaladowaniu do 100% komp się zresetował, odpalił system i tyle, nie wiem czy mial być jakiś komunikat czy nie? nie mogę zainstalować sterowników od karty, wraz z płyta główną jest płytka dvd, co z tego skoro przez zawiechę nie mogę nic zainstalować z niej...nic nie jestem w wstanie zrobić na tym piecu. Ktoś coś? krew juz mnie zalewa. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem został zażegnany, przynajmniej od ponad godziny nic się nie zwiesiło ani nie wywaliło bluescreena. Trzeba było zainstalować system z USB. Do zamknięcia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem rozwiązany, więc temat zamykam.

W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...